Zamknij

Listy do M. - jak dziś wyglądają dziecięce gwiazdy? Są nie do poznania

Sylwia Bagińska
24.12.2019 09:42
Listy do M
fot. Youtube.com/HeliosPolska

„Listy do M.” to jeden z najpopularniejszych polskich filmów świątecznych. Wystąpiło w nim wielu znanych aktorów, a także dziecięce gwiazdy. Jak aktualnie wyglądają dzieci z „Listów do M.”?

„Listy do M.” to jedna z najpopularniejszych komedii romantycznych. Świąteczny film opowiada o losach kilkunastu bohaterów, które zmieniają się i wzajemnie krzyżują w okresie świąt Bożego Narodzenia. W „Listach do M.” wystąpiło wielu znanych aktorów, a także dziecięce gwiazdy. Pierwsza część bożonarodzeniowej produkcji swoją premierę miała w 2011 roku. Po 8 latach dzieci, które zagrały w „Listach do M.”, wyglądają zupełnie inaczej.

Listy do M. – jak dziś wyglądają dziecię gwiazdy?

  • Julia Wróblewska

Julia Wróblewska w „Listach do M” wcieliła się w postać Tosi, dziewczynki z domu dziecka. To nie był debiut młodej aktorki.  Julia zagrała wcześniej w filmie pt. „Tylko mnie kochaj”.

Po roli w „Listach do M.” Wróblewska nie porzuciła aktorstwa. Zagrała w wielu produkcjach, m.in. „Och, Karol 2”, „Vocuus” i „M jak miłość”.

Zobacz także: Love Actually: 5 ciekawostek o popularnym filmie świątecznym

  • Jakub Jankiewicz

Jakub Jankiewicz w „Listach do M.” zagrał Kostka, syna Mikołaja. To był pierwszy występ na dużym ekranie chłopca. Jednak nie ostatni. Jakub Jankiewicz zagrał w takich serialach jak: „Prosto w serce” i „M jak miłość”. Niedługo Jakuba Jankiewicza będziemy mogli zobaczyć w produkcji Warner Bross pt. „The Children”.

  • Mateusz Winek

Mateusz Winek pojawił się w drugiej części „Listów do M.”. Wcielił się w rolę Kazika – syna Betty i Mieli. Po udziale w świątecznym filmie młody aktor wystąpił także w serialu „Nie rób scen”.

Zobacz także: Holiday: pamiętacie słodką Sophie? Ogromna metamorfoza dziecięcej gwiazdy

Zagłosuj

Która część "Listów do M." podoba ci się najbardziej?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/SB