Zamknij

„Listy do M. 3" już w kinach! Dziś premiera filmu

Redakcja
10.11.2017 11:45
„Listy do M. 3" już w kinach! Dziś premiera filmu

„Listy do M. 3" w kinach już od 10 listopada! Bohaterowie znani z filmowych hitów „Listy do M." i "Listy do M.2" powracają! To pierwszy zwiastun świątecznej atmosfery!

Listy do M. 3 Premiera już 10 listopada

W najnowszej odsłonie świątecznego hitu pojawią się m.in. Wojciech Malajkat, Agnieszka Dygant, Piotr Adamczyk, Tomasz Karolak, Magdalena Różczka, Borys Szyc, Danuta Stenka, Iza Kuna, Filip Pławiak, Katarzyna Zawadzka, Andrzej Grabowski, Zbigniew Zamachowski, Stanisława Celińska, Marcin Kwaśny i Grażyna Szapołowska.

 

Film „Listy do M. 3" przedstawia historię kilku osób, którym w jeden magiczny dzień, w Wigilię Świąt Bożego Narodzenia przydarzają się wyjątkowe chwile. Bohaterowie na własnej skórze poznają potęgę miłości, siłę rodziny, wiary i przyjaźni.

 

Reżyserem „Listów do M.3" jest Tomasz Konecki, twórca „Lejdis" i „Testosteronu", scenariusz opracowali Marcin Baczyński i Mariusz Kuczewski.

„Listy do M" to seria komedii w świątecznym klimacie, które podbiły serca widzów i znalazły się w czołówce najchętniej oglądanych polskich produkcji ostatniej dekady.

RadioZET.pl/SI