Zamknij

Anne Hathaway dokonała napadu podczas pandemii. Zwiastun filmu „Locked Down”

07.01.2021 16:58
Anne Hathaway
fot. ANGELA WEISS/AFP/East News

„Locked Down” to nowy film reżysera filmów „Tożamość Bourne’a”, czy „Pan i Pani Smith”. Tym razem opowie o zuchwałym napadzie na jubilera. W samym środku pandemii.

„Locked Down” to komedia akcji, przyglądająca się dwójce bohaterów, którzy postanawiają obrabować sklep jubilerski, wykorzystując fakt, że z powodu trwającej pandemii, większość pracowników pracuje obecnie z domu. Oczywiście sprawa okaże się trudniejsza, niż pierwotnie planowano, dzięki czemu dostaniemy masę zabawnych i dramatycznych sytuacji. 

„Locked Down” – zwiastun 

W sieci pojawił się zwiastun filmu, zapowiadający prawdziwą jazdę bez trzymanki. Materiał prezentuje się następująco:

Zobacz także

„Locked Down” – obsada i ekipa

Za kamerą filmu „Locked Down” stoi Doug Liman, amerykański reżyser filmowy, odpowiedzialny za sukces takich produkcji, jak „Tożsamość Bourne’a”, „Na skraju jutra”, „Barry Seal: Król Przemytu”, czy „Pan i Pani Smith”. Za scenariusz odpowiada zaś Steven Knight, twórca serialu "Peaky Blinders", odpowiedzialny także za takie filmy, jak "Locke", "Przynęta", "Koliber" czy "Wschodnie obietnice".

Na ekranie zobaczymy zaś Anne Hathaway, Chiwetela Ejiofora oraz Stephena Merchanta, Mindy Kaling, Lucy Bounton, Dule'a Hilla, Jazmyn Simon, Bena Stillera i Bena Kingsleya.

„Locked Down” – kiedy premiera?

Film ma pojawić się na amerykańskiej platformie streamingowej HBO Max już 14 stycznia. W tym momencie nie wiadomo, czy i kiedy film trafi na platformę HBO GO. Trudno bowiem zawyrokować, czy produkcja pójdzie torem nowej wersji „Czarownic” (Nota Bene – również z Anne Hathaway) i poczeka na premierę kinową, czy ścieżką filmu „Test na przyjaźń”, który w dość szybkim tempie od premiery amerykańskiej, trafił do polskiego serwisu.

Czytaj także:  Najlepsze filmowe premiery 2021 roku. Na które produkcje czekamy najbardziej? [LISTA].

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy " Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.