Zamknij

Love Island FINAŁ: Widzowie oburzeni finałowym odcinkiem. Zarzucają manipulację głosami?

Maciej Friedrich
14.10.2019 12:09
Love Island FINAŁ: Widzowie oburzeni finałowym odcinkiem. Zarzucają manipulację głosami?
fot. screen: YouTube

Za nami finałowy odcinek premierowej serii randkowego show „Love Island”. Jednak nie wszystkim wielbicielom programu spodobał się wynik finału. W sieci pojawiły się krytyczne komentarze zarzucające producentom manipulację.

Love Island” po raz pierwszy zagościł na antenie Polsatu. Randkowe show, w którym uczestnicy, przebywając w luksusowej willi, romansują i szukają miłości, zainteresowało wielu widzów. Za nami finał 1. edycji. Wiemy już, która z par otrzymała główną nagrodę w wysokości 100 tysięcy złotych. W finałowym odcinku głosami widzów za najlepszą parę zostali uznani Sylwia i Mikołaj. Na drugim miejscu znaleźli się Marietta i Franek, a za nimi Maciek i Oliwia.

Choć w sieci pojawiły się liczne komentarze z gratulacjami dla zwycięzców, nie wszyscy widzowie są zadowoleni z wyników finału. Pojawiły się nawet głosy, że ostatni odcinek to nic innego, jak „ustawka”.

 Love Island: Bliźniacy Tyburscy z programu na starych zdjęciach. Piotr i Paweł bardzo się zmienili

Love Island: Finał programu to „ustawka”? Widzowie komentują

Widzowie od początku nie kryli rozczarowania po eliminacji ich faworytów, szczególnie głośno było o  usunięciu Moniki i Pawła, kiedy dezaprobatę wyraziła nawet Doda. Jednak po odcinku finałowym w sieci pojawiło się wyjątkowo dużo niepochlebnych opinii. Widzowie wyrażali nie tylko swoje niezadowolenie, ale wręcz opinię, że wynikami finału manipulowano.

Boże, czemu oni, przecież to ustawka.

Wszystkie komentarze, że to ustawka. Więc coś w tym jest.

Lubię Sylwię, no ale kolejne głosowanie dziś to wałek – czytamy w komentarzach.

A jak wy myślicie? Czy to właśnie Sylwia i Mikołaj powinni wygrać w „Love Island”?

Zagłosuj

Jak oceniasz wynik finału "Love Island"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF