Zamknij

Gwiazdy "Love Island" i "Big Brothera" są razem? Pochwaliły się wspólnym zdjęciem

Judyta Wanicka
14.11.2019 17:27
Łukasz Bajorek i Marlena Klimczyk
fot. Instagram:@lukasz_bajorek_official

Łukasz Bajorek z "Love island" i Marlena Klimczyk z "Big Brothera" są parą? Uczestnik "Wyspy miłości" niedawno rozstał się z Alex Morzyńską. Zaledwie tydzień po zerwaniu pozuje z nową przyjaciółką u boku. Okazuje się, że jest nią Marlena Klimczyk z pierwszej edycji "Big Brothera".

Łukasz Bajorek zdobył popularność dzięki udziałowi w reality show Polsatu "Love Island. Wyspa Miłości". W hiszpańskiej willi mu się nie poszczęściło, ale po programie związał się z jeną z uczestniczek show, Alex Morzyńską. Niestety związek nie przetrwał próby czasu. Dwa tygodnie temu Alex poinformowała fanów, że rozstała się z Łukaszem. Były islanders dość szybko pojawił się na Instagramie w obecności innej znanej piękności. U boku Łukasza Bajorka pojawiła się Marlena Klimczak, uczestniczka pierwszej edycji "Big Brothera".

Łukasz z "Love Island" i Marlena z "Big Brothera" są parą?

Nowe zdjęcie na profilu Łukasza zaskoczyło internautów. Gwiazdor "Love Island" pokazał się w towarzystwie Marleny Klimczak z "Big Brothera". Marlena całuje go w policzek, a w opisie pojawiają się serduszka. Z postu niestety nie można się dowiedzieć, co dokładnie łączy Łukasza i Marlenę - przyjaźń czy może coś poważniejszego. Ale fani już komentują, że dwójka uczestników reality show bardzo do siebie pasuje.

Ślicznie wyglądacie razem. Stworzylibyście naprawdę ładną parę, bo mega pasujecie do siebie.

Piękna Marlenka i przystojny facet no no, ale kurde pasujecie do siebie.

Szybkie pocieszenie... - dogryzają niektórzy.

Zdjęcie skomentowali nawet Magda Wójcik i Oleh Riaszeńczew z "Big Brothera".

Omg ale ładnie - zachwycała się Madzia.

Myszki - napisał czule Oleh.

Łukasz i Marlena nie chcieli odpowiedzieć fanom na pytania o status relacji, czym tylko podgrzali atmosferę wokół swojej znajomości. Przypomnijmy, że oboje są singlami. 35-letnia Marlena sama wychowuje troje dzieci: 16-letniego Wiktora, 12-letnią Emilią i 4-letniego Olafa. Z jej opowieści wynikało, że dwójka starszych dzieci i młodszy syn mają różnych ojców.

Jestem singielką, a to, że jestem matką… Jedno nie wyklucza drugiego – mówiła w "Big Brotherze".

Jeśli od czasu wyjścia z domu Wielkiego Brata nic się u niej nie zmieniło, niewykluczone, że Marlena skusi się na związek z Łukaszem. Po pierwszych reakcjach widać, że fani na pewno będą im gorąco kibicować.

RadioZET.pl/jw