Zamknij

Love Island: Maciek szantażuje Oliwię. "Jak nie zadzwoni, ujawnię, dlaczego się rozstaliśmy"

Judyta Wanicka
21.11.2019 13:17
Love Island: Oliwia i Maciek
fot. Instagram:@miss0liwia

Maciej Szewczyk "Love Island. Wyspa Miłości" grozi Oliwii Miśkiewicz, że wyjawi prawdziwe powody ich rozstania. Sprytny wyspiarz chciała w ten sposób zmusić byłą dziewczynę do kontaktu, który najwyraźniej urwał się po rozstaniu. Zaznaczył jednak, że zdradzi prawdę, dopiero, gdy osiągnie 100 tys. followersów...

Love Island: Maciek grozi Oliwii, że ujawni prawdziwy powód rozstania

Oliwia Miśkiewicz i Maciek Szewczyk z "Wyspy Miłości" rozstali się kilka dni temu. Z profilu Maćka zniknęły już wspólne zdjęcia. Uczestnik chyba jednak nie może się pogodzić z końcem związku, który - co tu dużo mówić - gwarantował mu popularność po wyjściu z programu, i wszelkimi sposobami próbuje reanimować wypaloną relację. W desperacji posunął się nawet do szantażu. We wczorajszej relacji na Instastory Maciek zagroził Oliwii, że jeśli nie zadzwoni do niego, zdradzi fanom prawdziwe powody rozstania.

Jak do 19:00 nie zadzwoni jak dorosły człowiek, to robimy live'a - napisał.

Wyspiarz pożalił się, że Oliwia oczernia go wśród znajomych i choć sama ma sporo za uszami, udaje poszkodowaną. Swój dramat postanowił jednak wykorzystać do zdobycia nowych fallowersów.

Oliwia mnie oczernia wypisując do ludzi. Na 100k robię live. Opowiem Wam, o co chodziło, dlaczego się wkurzyłem i dlaczego się rozstaliśmy - próbował sprytnie podejść internautów.

Udaje teraz poszkodowaną, cwana bestia - napisał o Oliwii.

Oliwia chyba zadzwoniła, po posty wkrótce zniknęły z Instastory. Maćkowi do magicznej setki zabrakło 400 polubień.

Love Island: Maciek Szewczyk
fot. Instastory:@szewcowaty

Maciek i Oliwia z "Love Island" rozstali się

Kilka dni temu Maciek Szewczyk z „Love Island” wyznał smutno, że jego związek z Oliwią Miśkiewicz dobiegł końca i nie ma szans, by wrócił do byłej ukochanej. Na Instastory pojawił się post, w którym islanders potwierdził rozstanie. 

Nie lubię czegoś udawać. Nie będę udawał, że między mną a Oliwią jest wszystko dobrze. Rozstaliśmy się kilka dni temu. Z czyjej winy? Może trochę bardziej z mojej, bo ciężko mi było pogodzić się z przeszłością i nie potrafiłem o tym spokojnie porozmawiać. Każde z nas poszło w swoja stronę i trzymam za nią kciuki! To wspaniała kobieta, ale nie byliśmy sobie pisani. Dlaczego Wam to mówię? Bo większość z Was jest tu dla nas a nie dla mnie. Chciałem być z Wami szczery. Biorę to na klatę i idę dalej – czytamy we wpisie Maćka.

Z kolei Oliwia wyznała, że w związku z Maćkiem panował emocjonalny rollercoaster.

Miłość nie polega na ciągłym ranieniu się i przebaczaniu, jak to było w naszym przypadku. Czasami w złości ludzie robią i mówią rzeczy, od których nie ma powrotu... I z każdą taką sytuacją człowiek traci szacunek do siebie i partnera jeszcze bardziej – smutno podsumowała relację z Maćkiem.

Love Island: Oliwia była dziewczyną Kamila z "Big Brothera"? Zdradza, co ich łączyło

Rozstanie nie przekreśliło jednak znajomości Oliwii i Maćka. Oboje deklarują, że nadal będą utrzymywać ze sobą kontakt.

RadioZET.pl/jw