Zamknij

Love Island: Monika Kozakiewicz oceniła zwyciężczynię programu. Ma żal do Sylwii?

Maciej Friedrich
15.10.2019 16:05
Love Island: Monika Kozakiewicz oceniła zwyciężczynię programu. Ma żal do Sylwii?
fot. Instagram

Za nami finał pierwszej odsłony "Love Island". Jedna z uczestniczek , Monika Kozakiewicz, odpowiedziała na pytania fanów. Zdradziła, czy ma żal do Sylwii, która zwyciężyła w finale. Jednoznacznie oceniła również szanse na związek z Mikołajem.

Za nami finałowy odcinek "Love Island", pierwszej odsłony nowego randkowego formatu emitowanego przez stację Polsat. Uczuciowe perypetie uczestników, którzy zamieszkali razem w luksusowej willi w Hiszpanii, zostały ciepło przyjęte przez widzów, choć nie obyło się bez krytyki i kontrowersji. Najwięcej emocji wzbudził rzecz jasna finał. Część widzów była oburzona zwycięstwem Sylwii i Mikołaja. Dużą popularnością cieszy się również Monika Kozakiewicz. Choć odpadła z programu, zyskała grono wiernych fanów. To właśnie w rozmowie z nimi wyznała, co sądzi o zwyciężczyni programu.

Love Island: Monika ma żal do Sylwii. Wyznanie uczestniczki

Monika Kozakiewicz dzięki udziałowi w "Love Island" zdobyła na Instagramie ponad 100 tysięcy obserwujących. W konwersacji w fanami postanowiła odpowiedzieć na ich pytania. Oczywiście, wielbicieli najbardziej interesowały jej odczucia związane z programem.

Fani Moniki byli bardzo ciekawi, czy ta ma żal do Sylwii. Uczestniczki przyjaźniły się, jednak zwyciężczyni zagłosowała za odpadnięciem Kozakiewicz.

- Niesmak pozostał do teraz. W życiu bardzo ważna jest dla mnie lojalność. Jeśli ktoś zawiedzie, przykro mi. Życie toczy się dalej, a ja wiem, że trzeba być jeszcze bardziej ostrożnym i nieufnym - odpisała Monika.

 Love Island: Bliźniacy Tyburscy z programu na starych zdjęciach. Piotr i Paweł bardzo się zmienili

Love Island: czy Monika znów będzie z Mikołajem?

Dociekliwi wielbiciele chcieli również poznać stosunek Moniki do jej "byłego" z programu, Mikołaja. Odpowiedź na pytanie, czy dałaby mężczyźnie drugą szansę, była jednoznaczna.

- Nie. Nie jesteśmy dla siebie stworzeni.

Jak informuje serwis Plotek, Monika ułożyła sobie życie z Pawłem, z którym odpadła z programu. Para na początku tylko się przyjaźniła, okazało się jednak, że jest między nimi coś więcej.

Zagłosuj

Oglądałeś/aś "Love Island"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/plotek.pl/MF