Zamknij

Love Island: Oliwia wróci do Polski dla Maćka? Uczestniczka zdradziła swoje plany

Maciej Friedrich
24.10.2019 12:26
Love Island: Oliwia wróci do Polski dla Maćka? Uczestniczka zdradziła swoje plany
fot. Instagram:@miss0liwia

Oliwia i Maciek zajęli trzecie miejsce w finałowym odcinku „Love Island”. Oliwia na co dzień mieszka w Londynie, jednak ostatnio coraz więcej czasu spędza w Polsce. Zdradziła, czy planuje powrót na stałe, by być u boku ukochanego.

Love Island” cieszył się wśród widzów dużą popularnością. Za nami finał pierwszej odsłony randkowego show. Zwycięzcami zostali Sylwia i Mikołaj, dużą sympatię zyskali również Oliwia i Maciek. Para zajęła trzecie miejsce, choć przez wielu widzów była typowana na zwycięzców. W „Love Island” przechodzili wzloty i upadki, a ich związek poddawany był ciężkim próbom. Ostatecznie jednak uczucie zwyciężyło i finaliści show są razem, chętnie dzieląc się swoim szczęściem w mediach społecznościowych. Choć Oliwia na co dzień mieszka w Londynie, chce być blisko ukochanego.

 Love Island, 2. edycja - kiedy nowe odcinki programu i czy będzie drugi sezon?

Love Island: Oliwia przeprowadzi się z Londynu do Polski dla Maćka?

Oliwia w Londynie stara się zaistnieć w modelingu, jednak coraz częściej odwiedza Polskę, by spędzać czas z Maćkiem. Wspólnie zwiedzali między innymi Legnicę, czym pochwalili się na Instagramie.

Magazyn „Party” zapytał Oliwię, czy planuje przeprowadzkę do Polski i układanie sobie życia u boku partnera.

 Skandal w "Love Island. Wyspa miłości". Karolina Gilon załatwiła koleżance udział w programie?  

Bardzo chciałabym się za parę miesięcy przeprowadzić już na stałe do Polski i mieszkać z Maćkiem. Wszystko zależy od propozycji zawodowych, a póki co, będziemy latać do siebie jak najczęściej się da – zdradziła gwiazda „Love Island”.

Nie ukrywała również, że ich związek nadal jest dynamiczny, ale układa im się o wiele lepiej, niż w programie.

Układa nam się lepiej niż w programie. Jak to my i nasze osobowości: dalej się czasami kłócimy, ale potem zaraz godzimy. Nasze rodziny i najbliżsi nam bardzo kibicują.

Jak myślicie, czy Oliwia i Maciek odnajdą szczęście?

Zagłosuj

Myślisz, że Oliwia i Maciek zamieszkają razem w Polsce?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/party.pl/MF