Zamknij

Love Island: Bliźniacy Tyburscy z programu na starych zdjęciach. Piotr i Paweł bardzo się zmienili

Maciej Friedrich
10.10.2019 13:13
Love Island: Bliźniacy Tyburscy z programu na starych zdjęciach. Piotr i Paweł bardzo się zmienili
fot. Instagram:@loveislandwyspamilosci

Jednymi z najbardziej rozpoznawalnych uczestników show "Love Island" byli Piotr i Paweł Tyburscy. Bliźniacy dali się poznać jako świadomi swojej urody i przebojowi gracze. Na starych zdjęciach widać jednak, że nie zawsze wyglądali tak, jak teraz. Zobacz, jak zmienili się przez lata.

"Love Island", kontrowersyjne reality-show, które po raz pierwszy pojawiło się na antenie Polsatu we wrześniu 2019 roku. Umieszczone w położonej w Hiszpanii uczestnicy i uczestniczki romansują, poszukując prawdziwej miłości. Program budzi spore kontrowersje, głównie za sprawą odważnych sen i roznegliżowanych uczestników. Przypomnijmy, że w "Love Island" doszło już między innymi do seksu, a panowie i panie nie należą do wstydliwych.

 Love Island. Wyspa miłości: kolejny seks Marietty i Franka. Uczestnik zdradził szczegóły zbliżenia

Jednymi z charakterystycznych uczestników show byli bliźniacy, Piotr i Paweł Tyburscy. Przystojni, dobrze zbudowani bruneci zrobili na uczestniczkach duże wrażenie. Choć obaj pożegnali się już z programem (Paweł wręcz w atmosferze skandalu), zostali przez widzów zapamiętani. Panowie jednak nie zawsze prezentowali się tak, jak zapamiętaliśmy ich z willi.

Love Island: Piotr i Paweł Tyburscy na starych zdjęciach. Jak kiedyś wyglądali?

W mediach społecznościowych możemy znaleźć zdjęcia Piotra i Pawła Tyburskich sprzed 5-6 lat. Widać, że panowie zmienili się, choć muskularna sylwetka już wtedy była dla nich istotna. Obecnie jednak mają o widoczniejszy zarost i jeszcze mocniej rozbudowane mięśnie. Pojawiły się również opinie, że bliźniacy poddali się operacji powiększenia ust. Nie przesadzali również z biżuterią.

Która wersja braci podoba wam się bardziej?

Bracia Tyburscy1
fot. facebook.com/piotr.tyburski.14
Piotr i Paweł Tyburscy1
fot. facebook.com/piotr.tyburski.14
Piotr Tyburski
fot. facebook.com/piotr.tyburski.14
Zagłosuj

Bardziej podobają Ci się bliźniacy w młodości czy teraz?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF