Zamknij

Love Island: Sylwia i Mikołaj polecą do Afryki. Chcą pomagać dzieciom

Maciej Friedrich
14.11.2019 13:26
Love Island: Sylwia i Mikołaj polecą do Afryki. Chcą pomagać dzieciom
fot. Instagram:@sylwia_madenska_official

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak, zwycięzcy „Love Island”, chcą nieść pomoc potrzebującym dzieciom. Para ogłosiła, że za kilka dni wylatuje do Afryki. Zorganizowała również zbiórkę pieniędzy na szczytny cel.

Love Island” to program, który od początku wzbudzał wiele kontrowersji. Ostatecznie jednak format, w którym uczestnicy przeżywali sercowe rozterki w hiszpańskiej willi, okazał się sukcesem. W finale pierwszej edycji zwyciężyli Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak, choć wielu widzów krytycznie wypowiadało się na temat wyniku. Nie zmienia to faktu, że para ma swoje pięć minut. Zakochani zdecydowali się, że wykorzystają popularność, aby nieść pomoc innym.

Love Island: Sylwia i Mikołaj lecą do Afryki. Zwycięzcy programu pomogą dzieciom

W środę, 13 listopada Mikołaj i Sylwia ogłosili w mediach społecznościowych, że za kilka dni wyruszają do Afryki. Chcą nieść pomoc dzieciom w jednej z miejscowości w Gambii. Zorganizowali także zbiórkę pieniędzy, które chcą przeznaczyć na zakupy najpotrzebniejsze najmłodszym rzeczy. Jak sami zdradzili, pasją do pomagania zarazili się od jednego z poznanego społecznika.

Kiedy tylko usłyszeliśmy o sytuacji dzieci z Busumbala, gambijskiego miasta, w którym mieści się szkoła, której zamierzamy nieść pomoc, nasze serca zaczęły się krajać. Nie daliśmy rady przejść obojętnie obok tego problemu i zdecydowaliśmy maksymalnie zaangażować się w akcję pomocy. Wy również możecie dołączyć do akcji, chociażby w symboliczny sposób. Już 20 listopada wylatujemy do Gambii nieść pomoc jako wolontariusze, chcemy dać tym dzieciom tyle, ile tylko zdołamy – czytamy w poście na Instagramie.

 Oliwia z "Love Island" i Kamil z "Big Brothera" byli parą? Wypłynęło pikantne zdjęcie

Zagłosuj

Oglądałeś/aś "Love Island"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF