Zamknij

Love Island: Widzowie oburzeni wynikami głosowania. Zareagowała nawet Doda

Maciej Friedrich
09.10.2019 11:33
Love Island: Widzowie oburzeni wynikami głosowania. Zareagowała nawet Doda
fot. screen: YouTube

„Love Island” zapowiadany był jako program, który będzie wzbudzał ogromne emocje. Ciężko się z tym nie zgodzić, zwłaszcza po wtorkowym odcinku. Głosami pozostałych uczestników z show odpadli Monika i Paweł uznawani za faworytów. Decyzja spotkała się z oburzeniem widzów, jak i samym wyeliminowanych.

Love Island” to randkowy program, który od początku wzbudzał wiele kontrowersji. Wiele osób krytykowało format za promowanie nagości, rozwiązłości i bycie połączeniem „Big Brothera” z „Warsaw Shore”. Nie zmienia to faktu, że perypetie singli spędzających czas w hiszpańskiej willi i przeżywających sercowe rozterki zainteresowały telewidzów. 

 Seks w „Love Island. Wyspa miłości”? Marietta i Franek zrobili to przy uczestnikach

Oczywiście fani programu mają swoich faworytów i uczestników, do których nie pałają sympatią. Jednymi z ulubieńców widzów byli Monika i Paweł. Niestety, głosami pozostałych uczestników para we wtorek 8 października pożegnała się z programem. Z decyzji nie byli zadowoleni zarówno sami zainteresowani, jak i internauci.

Love Island: widzowie oburzeni decyzją o usunięciu Moniki i Pawła

We wtorkowym odcinku większość uczestników zagłosowała za usunięciem z „Love Island” pary z programu. Paweł nie krył rozgoryczenia decyzją koleżanek i kolegów, którzy uznali, że on i Monika mają najmniejsze szanse na odnalezienie w show miłości.

Grupka została. Grupka wybrała. Od początku byli tu wszyscy razem w trójkę i trzymali się solidarnie. Taka jest prawda, ludzie to zobaczą, prosta sprawa [...] Damian był od początku, nie nawiązał żadnej relacji z żadną osobą i nie zrobił z tego nic. To teraz sugerujesz, że Beti ułoży sobie życie z Damianem poza Warszawą? Uważasz, że Oliwia i Maciek zbudują coś na odległość? – pomstował Paweł.

Nie mniej oburzeni byli widzowie. Dla wielu z nich to właśnie Paweł i Monika byli faworytami. Pozostałym uczestnikom w komentarzach zarzucali dwulicowość.

Jak dla mnie powiedział wszystko, co powinno być powiedziane, a to oni są fałszywi.

Odeszła jedyna para, która dawała życia temu programowi. Reszta uczestników to flaki z olejem bez osobowości. Nie oglądam już tego, bo nic tam ciekawego nie będzie – pisali zawiedzeni fani w mediach społecznościowych.

Do sytuacji odniosła się nawet Doda.

Powiem wam, że się trochę zdenerwowałam, jak oglądałam „Love Island” teraz – skomentowała piosenkarka.

 Oliwia z "Love Island" i Kamil z "Big Brothera" byli parą? Wypłynęło pikantne zdjęcie

Zagłosuj

Co sądzisz o decyzji uczestników "Love Island"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF