Zamknij

Love Island. Wyspa miłości". Trwają castingi do programu. Jak zgłosić się do programu?

Sylwia Wamej
22.10.2019 15:15
"Love Island. Wyspa miłości"
fot. Instagram.com/ Love Island Polska

"Love. Island. Wyspa miłości" to program, który podbił serca widzów. Właśnie trwają castingi do drugiego sezonu. Jak zgłosić się do reality-show?

"Love Island. Wyspa miłości". Trwają castingi do programu

"Love Island. Wyspa miłości" to kontrowersyjny program, który podbił serca widzów. Twórcy reality-show postanowili więc, że zorganizują kolejną edycję. Warto podkreślić, że każdy odcinek pierwszej edycji oglądało niemal 700 tysięcy widzów. Wielu fanów komentowało zachowania uczestników w mediach społecznościowych. Choć nie brakuje zwolenników i przeciwników, program przyciągnął przed telewizory rzesze fanów.

"Love Island. Wyspa miłości": Jak można się zgłosić do reality-show?

Do programu "Love Island. Wyspa miłości" poszukiwani są uczestnicy, którzy zdecydują się być odcięci od świata zewnętrznego i będą gotowi połączyć się w pary. Jak piszą organizatorzy, na bohaterów show czekają romantyczne randki, integrujące zabawy i niespodzianki. Do programu mogą zgłosić się single w wieku 18-35 lat, którzy chcą zawalczyć o siebie i przeżyć kilkutygodniową przygodę życia. Aby się zgłosić do "Love Island. Wyspa miłości" trzeba wypełnić ankietę na stronie www.polsat.pl/casting/love-island/.

Pierwszy sezon "Love Island. Wyspa miłości" wygrali Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak.

Zagłosuj

Będziesz oglądać "Love Island. Wyspa miłości"?

Liczba głosów:

RadikoZEt.pl/ telemagazyn.pl/SW