Zamknij

Love Island: Kryzys w związku Marietty i Franka? Mogą spędzić osobno ważny dzień

Maciej Friedrich
20.12.2019 21:25
Love Island: Kryzys w związku Marietty i Franka? Mogą spędzić osobno ważny dzień
fot. Instagram:@mariettafiedor

Marietta i Franek to jedni z uczestników "Love Island", którzy po programie cieszą się dużą popularnością. Jakiś czas temu pojawiły się plotki dotyczące kryzysu w ich związku. Ostatnia wypowiedź Marietty z pewnością ich nie rozwiała. 

"Love Island" okazał się programem niezwykle kontrowersyjnym, ale kontrowersja ta pomogła mu w odniesieniu sukcesu. Miłosne perypetie par spędzających czas w hiszpańskiej willi zyskały grono fanów, a ulubione pary zyskały status celebrytów. Mowa tu nie tylko o zwycięzcach programu, Sylwii i Mikołaju. Wielu fanów zyskali także Marietta i Franek. O uczestnikach było głośno między innymi dlatego, że uprawiali w programie seks.

Love Island: Kryzys w związku Marietty i Franka? "Nie mam z tym problemu"

Niedawno pojawiły się plotki o kryzysie w związku Marietty i Franka. Uczestnik zjadł śniadanie z tajemniczą kobietą. Marietta postanowiła skomentować sprawę podczas relacji, podczas której odpowiadała na pytania fanów. 

Znajoma. Nie mam z tym problemu. Ja mam wielu znajomych płci męskiej i uważam to za normalne. Jeśli ma się do siebie zaufanie, to nie widzę w tym nic dziwnego - stwierdziła. 

Plotki o kryzysie można by więc włożyć między bajki, gdyby nie odpowiedź, jakiej Marietta udzieliła zapytana o sylwestrowe plany. Okazuje się, że uczestniczka "Love Island" rozważa spędzenie Sylwestra bez chłopaka. 

Nie wiem, czy spędzimy go razem. Ja nie mam zamiaru siedzieć w domu - odpowiedziała. 

Czy rzeczywiście uczestnicy "Love Island" są gotowi na powitanie nowego roku osobno. Gotowość Marietty do samotnego imprezowania z pewnością podsyci plotki. 

Zagłosuj

Oglądałeś/aś "Love Island"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF