Zamknij

Love Island: nowa uczestniczka w programie. 27-letnia Beata Grucela już namieszała [FOTO]

Maciej Friedrich
05.10.2019 14:24
Love Island: nowa uczestniczka w programie. 27-letnia Beata Grucela już namieszała [FOTO]
fot. Instagram:@betty.grucela

W "Love Island" spore zamieszanie, a to za sprawą nowej uczestniczki, która dołączyła do programu. 27-letnia Beata zrobiła wrażenie na męskich mieszkańców willi. Szczególnie zauroczony był nią Maciek. Pojawiły się nawet opinie, że uczestnicy znali się wcześniej.

"Love Island" od początku zapowiadany był jako odważny format, w którym nie zabraknie emocji i kontrowersji. Z pewnością temperaturę podniesie pojawienie się w willi nowej atrakcyjnej uczestniczki. W 23. odcinku show pojawiła się 27-letnia Beata Grucela. Jako pierwsi z blondynką mogli porozmawiać Maciek i Mikołąj. Panowie nie kryli, że Beata ich zauroczyła. 

Moim zdaniem Beti powinna zostać, bo to jest towar deficytowy (...) Wygląda jak moja była, tylko jeszcze ładniejsza - zachwycał się Mikołaj.

Wow, brązowooka blondynka to jest koniec świata. W końcu dostaliśmy to, na co czekaliśmy, czyli dziewczynę, która zrobi tutaj zamieszanie - podsumował Damian.

Seks w „Love Island. Wyspa miłości”? Marietta i Franek zrobili to przy uczestnikach

Love Island: nowa uczestniczka znała Maćka przed programem?

Beata zdecydowała się na randkę z Maćkiem. Nie zabrakło czułych gestów i spojrzeń w oczy. Uczestnik zdaje się jednak nie wierzyć do końca w słowa wyraźnie flirtującej z nim 27-latki.

Nagadała mi na Oliwię, że ja się przy niej duszę, że nie jestem sobą. A dzisiaj mi powiedziała, że do programu przyszła specjalnie dla mnie. To jak ja mam brać na poważnie te jej pierwsze słowa? - zastanawiał się podczas rozmowy z kolegami.

Pikanterii dodaje fakt, że Maciek lubił posty publikowane przez Beatę jeszcze przed programem. Czyżby znali się wcześniej?

Love Island: kim  jest nowa uczestniczka Beata Grucela?

Beata ma 27 lat i pochodzi ze Śląska. Pracuje jako wizażystka oraz bierze udział w projektach z branży IT. Jej marzeniem jest otwarcie własnego salonu. Jej pasją są podróże, boks i ceramika. Przyznała, że była w 11 związkach, w tym w 4 poważnych. Jest aktywna w mediach społecznościowych, na jej profilu na Instagramie możemy podziwiać między innymi jej zdjęcia w bikini.

Facet powinien być romantyczny, czuły, zabawny, inteligentny, niestandardowy. Najlepiej ciemnooki, czarnowłosy o latynoskiej urodzie - opisywała swój ideał. 

Skandal w "Love Island. Wyspa miłości". Karolina Gilon załatwiła koleżance udział w programie?

Zagłosuj

Oglądasz "Love Island"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF