Zamknij

Love Island. Wyspa miłości: Data premiery ujawniona. Kiedy pierwszy odcinek?

Sylwia Wamej
14.08.2019 15:37
"Love Island"
fot. Screen YouTube

"Love Island. Wyspa miłości" czyli nowy program Polsatu ruszy już niebawem. Uczestnikami show będą single,którzy zamieszkają ze sobą w jednej willi zlokalizowanej na egzotycznej wyspie. Kiedy zobaczymy pierwszy odcinek?

"Love Island. Wyspa miłości". Znana jest data premiery programu

"Love Island. Wyspa miłości" być może stanie się konkurencyjnym programem dla "Big Brothera". Program na antenie Polsatu zadebiutuje 2 września i wyemitowany zostanie w dni powszednie oraz soboty i niedziele po godzinie 22.00. Uczestnikami programu będą singielki i single w wieku 18-35 lat. Przez kilka tygodni zamieszkają ze sobą w willi zlokalizowanej na egzotycznej wyspie. Uczestnicy zostaną odcięci od telefonów i internetu. Podobnie jak w "Big Brotherze" uczestnicy będą pod ostrzałem kamer. Podczas pobytu połączą się ze sobą w pary, niezależnie, czy dany partner im odpowiada. Będą też realizować wspólnie powierzone im zadania.

W kolejnych odcinkach mogą zostać w danej parze, lub ją zmienić (w zależności od preferencji). Osoby, którym nie uda się znaleźć partnera, są wykluczane z projektu (na ich miejsce pojawiają się nowi bohaterowie). Część osób jest również eliminowana na podstawie publicznego głosowania uczestników. Pierwsza edycja polskiej wersji programu potrwa 6 tygodni. W finale o nagrodę główną - wynoszącą 100 tys. zł powalczą dwie wybrane przez widzów pary. 

"Love Island. Wyspa miłości": Karolina Gilon prowadzącą program

"Love Island. Wyspa miłości" poprowadzi znana z m.in. programu "Top Model" - Karolina Gilon"Zawsze marzyło mi się prowadzenie dużego formatu w telewizji i właśnie teraz to się dzieje!" - mówiła Karolina Gilon w rozmowie z "Fleszem". Gwiazda pod koniec sierpnia wyjeżdża do Hiszpanii na zdjęcia do nowego reality-show.

RadioZEt.pl/ SW