Zamknij

Gwiazdor "Emily w Paryżu" w nowej komedii romantycznej z Julią Roberts i Georgem Clooneyem

20.10.2021 13:36
Lucas Bravo nowy film
fot. Lucas Bravo i Lily Collins w serialu "Emily w Paryżu"/STEPHANIE BRANCHU/NETFLIX

Lucas Bravo, czyli naczelny amant z serialu "Emily w Paryżu", pojawi się w nowej komedii romantycznej z udziałem Julii Roberts i George'a Clooneya. W kogo się wcieli?

Lucas Bravo debiutował na ekranie już kilka lat temu, ale to rola Gabriela w "Emily w Paryżu" sprawiła, że oczy całego świata zwróciły się w stronę tego francuskiego aktora. Nic w tym dziwnego. Produkcja z Lily Collins to jeden z najchętniej oglądanych seriali Netlixa, a Lucas Bravo w roli czarującego sąsiada głównej bohaterki wypada nad wyraz przekonująco. Już niebawem zobaczymy go w 2. sezonie produkcji, a także w nowej komedii romantycznej, w której zagra razem z takimi gwiazdami jak Julia Roberts i George Clooney.

Lucas Bravo z "Emily w Paryżu" w nowej komedii romantycznej. W rolach głównych Roberts i Clooney 

Film, o którym mowa, będzie nosił tytuł "Ticket to Paradise", a jego reżyserem będzie Ol Parker ("Mamma Mia! Here We Go Again"). Fabuła skupi się na dwójce byłych małżonków, których łączy miłość do wspólnej córki. Widząc dokąd zmierza jej związek, postanawiają działać razem i zrobić wszystko, by ich latorośl nie popełniła tych samych błędów co oni.

Julia Roberts i George Clooney wcielą się w role zatroskanych rodziców, zaś ich córkę zagra Kaitlyn Dever, gwiazda miniserialu "Niewiarygodne". Choć nie zostało to jeszcze ogłoszone, możemy podejrzewać, że Lucas Bravo wcieli się w jej chłopaka, przed przyszłością z którym chcą ją ochronić rodzice.

"Ticket to Paradise" - Kiedy premiera nowego filmu z Lucasem Bravo?

Ol Parker nie tylko reżyseruje, ale też napisał scenariusz filmu wraz z Danielem Pipskim. W gronie producentów są Roberts i Clooney, reprezentujący swoje studia Red Om Films i Smokehouse Pictures. Producentami są też Tim Bevan i Eric Fellner z Working Title oraz Grant Heslov, Lisa Gillan, Marisa Yeres Gill, Sarah Harvey i Deborah Balderstone. Film powstaje dla wytwórni Universal Pictures, z ramienia której nadzorują go Lexi Barta i Erik Baiers. 

Premierę "Ticket to Paradise" zaplanowano na 21 października 2022 roku. Wcześniej Lucasa Bravo zobaczymy m.in. w nowym sezonie "Emily w Paryżu", który trafi na Netlix 22 grudnia 2021 roku.

RadioZET.pl/Deadline