Zamknij

Łukasz Simlat zdenerwował się na Kubę Wojewódzkiego? O mały włos nie wyszedł ze studia

Sylwia Wamej
30.10.2019 16:16
Łukasz Simlat
fot. Instagram.com/ Łukasz Simlat

 Łukasz Simlat gościł w programie Kuby Wojewódzkiego. Aktor w pewnym momencie chciał wyjść ze studia. Co go tak zdenerwowało?

Łukasz Simlat chciał wyjść z programu Wojewódzkiego?

Łukasz Simlat był gościem w programie Kuby Wojewódzkiego. Choć początkowo Kuba Wojewódzki prawił komplementy Simlatowi i powiedział o nim, że jest jego ulubionym aktorem, w pewnym momencie pozwolił sobie na żart, na który mocno zareagował Simlat.

"Godność godnością, ale ty jesteś z Sosnowca" - powiedział Wojewódzki. Łukasz Simlat, wstał z kanapy, mówiąc: "O Jezu. Cześć, na razie" - powiedział. Oczywiście to był żart i Łukasz Simlat został do końca w programie. Aktor opowiedział m.in. o roli w "Bożym Ciele", w którym zagrał duchownego.

Łukasz Simlat opowiedział o swoim ojcu

W pewnym momencie rozmowa przeszła na prywatny temat, dotyczący nazwiska Simlat. Gdy Wojewódzki zapytał o genezę nazwiska aktora, Łukasz wyznał, że nigdy nie poznał swojego ojca."Nie znam ojca. Nigdy go nie poznałem. Ojciec miał na nazwisko Simlat, tylko tam była taka sztuczna zamiana powojenna, wymuszona koniecznością zmiany. Koniecznością ucieczki, ukrycia się - mówił".

Łukasz Simlat to aktor, który ma na swoim koncie mnóstwo ról w serialach, ale też cenionych produkcjach filmowych. Zagrał m.in. w "Amoku", "7 uczuć", "Fudze" oraz w najnowszym obrazie Jana Komasy - "Boże Ciało".

Zagłosuj

Oglądasz program Kuby Wojewódzkiego?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW