Zamknij

Idris Elba zdradza pierwsze szczegóły dotyczące filmu "Luther"

23.02.2021 15:59
Idris Elba
fot. AUG/Face to face/face to face/REPORTER/EAST NEWS

Idris Elba zdradza pierwsze szczegóły dotyczące spin-offu serialu "Luther". Aktor ujawnia, że powstanie film. Co już wiadomo o fabule i obsadzie oraz kiedy możemy się spodziewać premiery? Poniżej zdradzamy, co już wiadomo.

Idris Elba zdradza pierwsze szczegóły dotyczące filmu "Luther". To dobra wiadomość dla fanów brytyjskiego serialu, który był emitowany w latach 2010-2019. Co już wiadomo o fabule, kogo zobaczymy w filmie nawiązującym do "Luthera" i wreszcie - na jaki termin wyznaczono premierę?

Zobacz także: Netflix zapowiada "Havoc": mroczny kryminał z Tomem Hardym w obsadzie. Kiedy premiera?

Idris Elba zdradza pierwsze szczegóły dotyczące filmu "Luther"

Idris Elba wypowiedział się na temat planów dotyczących spin-offu serialu "Luther". To już pewne, że powstanie pełnometrażowy film poświęcony tytułowemu detektywowi. Idris Elba zdradził pierwsze szczegóły. Czego możemy się spodziewać po produkcji?

Przypomnijmy, że brytyjski serial składał się z 5 sezonów. Ostatni z nich miał premierę w 2019 roku. Jest to opowieść o losach detektywa, który średnio radzi sobie ze swoimi problemami. Mężczyzna zajmuje się tropieniem seryjnych morderców. W głównego bohatera wcielał się Idris Elba. Szczegóły dotyczące filmu na podstawie serialu "Luther" można znaleźć na stronie DigitalSpy. Elba był gościem audycji The All-New Capital Weekender, gdzie ujawnił, że w nadchodzących tygodniach mają się rozpocząć zdjęcia do filmu.

Mam nadzieję, że fani też się w ekscytują powrotem "Luthera". Do filmu prowadziła długa droga, więc jestem podekscytowany, że się udało.

Idris Elba

Aktor nie podał jednak, kogo zobaczymy w produkcji. Nie ujawnił też, czego miałaby dotyczyć fabuła spin-offu "Luthera".

"Luther": kiedy premiera filmu z Idrisem Elbą?

Idris Elba nie ujawnił na ten moment, kiedy spin-off "Luthera" miałby premierę. Można wątpić, że dojdzie do niej jeszcze w tym roku.

Zobacz także: Te produkcje podbijają Netflixa. Filmy i seriale, które trzeba zobaczyć [TYTUŁY]

RadioZET.pl/Spidersweb.pl