Zamknij

„M jak Miłość”: Artur Barciś straci rolę przez odejście Kacpra Kuszewskiego?

Redakcja
12.12.2018 12:38
„M jak Miłość”: Artur Barciś straci rolę przez odejście Kacpra Kuszewskiego?
fot. Instagram:@kacperkuszewski_fc

Kacper Kuszewski był jedną z największych gwiazd serialu „M jak Miłość”. Kiedy postanowił zrezygnować z roli, wielu widzów było niepocieszonych. Okazuje się jednak, że jego odejście mogło pozbawić pracy na planie również innego aktora.

„M jak Miłość” to jeden z najpopularniejszych seriali telewizyjnych. Historię rodu Mostowiaków widzowie śledzą już od 18 lat. W tym czasie przez obsadę przewinęło się wielu aktorów. Część z nich jednak była dla fanów pewnego rodzaju szkieletem. Śmiało można tak nazwać Marka Mostowiaka, w którego wcielał się Kacper Kuszewski. Pojawił się on już w pierwszych odcinkach. Jednak po 18 latach aktor zdecydował się na odejście z obsady „M jak Miłość”. Głośno było również o jego wypowiedziach, w których skarżył się na warunki panujące podczas realizacji nagrań. Widzowie, którzy zdążyli związać się emocjonalnie z postacią Marka, byli niepocieszeni. Jak donosi „Super Express”, odejście Kuszewskiego nie wyszło również na dobre Arturowi Barcisiowi.

Kacper Kuszewski
fot. Instagram:@kacperkuszewski_fc

Aktor z „M jak Miłość” straci rolę?

Scenarzyści zadecydowali, że nie uśmiercą postaci Marka Mostowiaka. Wyjechał on do żony do Irlandii. Jak powiedział sam Kuszewski:

– Postanowiliśmy, że odejdziemy razem, bo czuliśmy, że tak będzie lepiej dla bohaterów, że Marek i Ewa razem wyjadą. Nie chcieliśmy śmierci, rozwodu, rozstania... Nie chcieliśmy kolejnej traumy w rodzinie Mostowiaków. Dominika Kluźniak razem ze mną podjęła decyzję o odejściu z „M jak miłość”.

„Super Express” dowiedział się jednak, że to niejedyna postać z otoczenia Marka, która znika z serialu. W najbliższych odcinkach zabraknąć ma także Jerzego Kolędy, w którego wciela się Artur Barciś. W rozmowie z dziennikiem informację te potwierdziła osoba związana z produkcją serialu. Możliwe, że w związku ze zniknięciem postaci Marka Mostowiaka i jego żony również wątek Jerzego zostanie wygaszony. Znamienne jest to, że Barciś ostatni raz pojawił się w odcinku, w którym także ostatni raz mogliśmy oglądać Kuszewskiego.

Artur Barciś
fot. facebook.com/pg/barcislandia

RadioZET.pl/se.pl/MF