Zamknij

M jak Miłość: Barbara Kurdej-Szatan o dalszych losach serialowej Asi. „Nie będzie łatwo”

Maciej Friedrich
11.12.2019 11:35
M jak Miłość: Barbara Kurdej-Szatan o dalszych losach serialowej Asi. „Nie będzie łatwo”
fot. Instagram:@kurdejszatan

Barbara Kurdej-Szatan zdradziła, jak potoczą się losy serialowej Asi, w którą wciela się w „M jak Miłość”. W mediach pojawiły się informacje, że scenarzyści mają w planach zakończenie wątku bohaterki. Czy zobaczymy Basię w kolejnych odcinkach?

Barbara Kurdej-Szatan była jedną z twarzy Telewizji Polskiej, jednak jakiś czas temu jej kontakty z TVP wyraźnie się ochłodziły. Aktorka straciła posadę prowadzącej „The Voice of Poland”, „The Voice Kids” oraz „Dance, dance, dance” i nie szczędziła stacji gorzkich słów.

W listopadzie pojawiły się informacje, że popularna Basia zniknie także z „M jak Miłość. W wygaszeniu wątku granej przez nią Asi miał udział, według informacji „Super Expressu”, bohater grany przez Pawła Deląga. W wywiadzie dla portalu Jastrząb Post aktorka postanowiła uchylić rąbka tajemnicy. Okazuje się, że serialową Joannę czekają trudne chwile.

M jak Miłość: Barbara Kurdej-Szatan znika z serialu? Aktorka odpowiada

W wywiadzie Barbara Kurdej-Szatan nie ukrywała, że graną przez nią bohaterkę czeka w najbliższym czasie wiele poważnych kłopotów.

Nina będzie miała traumę po stracie dziecka i będzie zachowywała się różnie, co też będzie wpływało na życie Asi. Asia będzie chciała się tak naprawdę odciąć od tego i nie wchodzić im w paradę, mimo że bardzo kocha Leszka. Jednak jest świadoma tego, że to jest sytuacja dramatyczna. Nie będzie łatwo – zdradziła Kurdej-Szatan.

Okazuje się jednak, że problemy mają być jedynie przejściowe i nie wpłyną radykalnie na życiowe decyzje Asi. Barbara Kurdej-Szatan uspokoiła fanów.

Na pewno będzie można oglądać mnie dalej w serialu. Moim fani mogą spać spokojnie.

Wielu widzów po tej informacji z pewnością odetchnęło z ulgą.

Zagłosuj

Oglądasz "M jak Miłość"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jastrzabpost.pl/MF