Zamknij

„M jak Miłość”: Joanna Brodzik negocjuje stawkę. Nawet 800 tysięcy rocznie?

Redakcja
04.02.2019 12:08
„M jak Miłość”: Joanna Brodzik negocjuje stawkę. Nawet 800 tysięcy rocznie?
fot. Instagram:@joanna_brodzik_official

Informacja o tym, że do obsady „M jak Miłość” ma dołączyć Joanna Brodzik, zelektryzowała fanów. Aktorka ma właśnie negocjować stawkę za swoją rolę. Mówi się o bardzo wysokiej kwocie. Ile chciałaby zarabiać?

Joanna Brodzik to bez wątpienia jedna z najpopularniejszych polskich aktorek filmowych i telewizyjnych. Zadebiutowała w 1996 roku rolą Ireny w „Dniu wielkiej ryby”, jednak największą popularność przyniosły jej występy w serialach, na czele z „Kasią i Tomkiem”, gdzie występowała razem z Pawłem Wilczakiem, prywatnie jej mężem i ojcem dwójki dzieci. Za rolę w „Magdzie M.” Brodzik otrzymała nagrodę Telekamery dla najlepszej aktorki. Od 2009 roku widzowie mogli oglądać ją w filmowej i serialowej serii „Nad rozlewiskiem”. Telewizja Polska zrezygnowała jednak z produkcji. Na szczęście okazało się, że Brodzik nie zniknie z ekranów. Według medialnych doniesień aktorka ma dołączyć do obsady „M jak Miłość” i zastąpić Joannę Koroniewską w roli Małgorzaty Chodakowskiej. Jak informuje „Super Express”, Joanna negocjuje bardzo atrakcyjną stawkę.

ZOBACZ: Joanna Brodzik zdradza, czemu tęskni za "Pensjonatem nad rozlewiskiem"

Joanna Brodzik
fot. Instagram:@joanna_brodzik_official

Ile Joanna Brodzik zarobi w „M jak Miłość”?

Brodzik ma podobno żądać gaży nie mniejszej, niż wynoszą zarobki Anny Muchy. Według „Super Expressu” ma to być 8 tysięcy złotych za dzień zdjęciowy. To o wiele więcej, niż miała sobie życzyć Koroniewska (mówiło się o minimalnej kwocie 3 tysięcy). Czy gwiazda „Nad rozlewiskiem” ma szansę na aż tak wysokie wynagrodzenie? Rocznie mogłaby zarabiać nawet 800 tysięcy złotych. „Super Express” spekuluje, że to właśnie wymagania Brodzik są powodem, dla którego jej pojawienie się w „M jak Miłość” nie zostało oficjalnie potwierdzone. Nowego angażu gwiazdy nie potwierdziła również jej agentka. Miejmy nadzieję, że porozumienie zostanie zawarte i już niedługo Joanna powróci na ekrany.

"ZAWSZE WARTO". Kiedy premiera nowego serialu TVP? Obsada, zwiastun, opis

RadioZET.pl/se.pl/MF