Zamknij

M jak Miłość: dziewczyna Pawła umrze? Aktorka grająca Julkę odchodzi z serialu

Maciej Friedrich
05.10.2019 12:10
M jak Miłość: dziewczyna Pawła umrze? Aktorka grająca Julkę odchodzi z serialu
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Mamy złą wiadomość dla wielbicieli Julki, dziewczyny Pawła w "M jak Miłość". Wcielająca się w bohaterkę Joanna Kuberska poinformowała, że znika z obsady serialu. Pożegnała się z fanami na Instagramie. Czy scenarzyści uśmiercą serialową Julkę?

"M jak Miłość" to jeden z najpopularniejszych polskich seriali obyczajowych, który towarzyszy widzom od prawie 19 lat. Fani przyzwyczaili się do większości postaci, z niektórymi zżyli niemal jak z przyjaciółmi. Nie mamy dobrych wiadomości dla wielbicieli serialowej Julki i wcielającej się w nią Joanny Kuberskiej. Aktorka po trzech latach odchodzi z serialu. Jaki pomysł na zniknięcie dziewczyny Pawła mają scenarzyści?

Nie żyje aktorka „M jak miłość” i „Plebanii”. Zmarła w wieku 65 lat

M jak Miłość: Joanna Kuberska odchodzi z serialu. Co stanie się z postacią Julki?

Joanna Kuberska ogłosiła w mediach społecznościowych, że nagrała swój ostatni odcinek w obsadzie "M jak Miłość". Aktorka podziękowała widzom oraz ekipie serialu.

Po ponad trzech latach pracy podjęłam decyzję o odejściu z serialu. Chcę bardzo podziękować całej ekipie. Aktorom, reżyserom, operatorom, pionom charakteryzacji i kostiumów. Ale przede wszystkim Wam, drodzy widzowie, bez których żaden Aktor nie istnieje. To dla Was, niezależnie od pory dnia, roku czy aury kreowałam postać Julki, której losy, niejednokrotnie wywoływały w Was gorące komentarze i żywe reakcje (...) Te trzy lata, to czas wielu ciekawych aktorskich spotkań, ale przede wszystkim spora nauka, a to dla mnie najważniejsze. Tak, jak pamiętam swój pierwszy dzień pracy na planie, tak i ten ostatni, 3 października 2019 roku, zostanie w mojej pamięci. Odcinek 1488, to odcinek, do którego właśnie skończyliśmy zdjęcia, a który zarazem jest moim ostatnim - czytamy we wpisie Joanny.

Nie wiadomo jeszcze, jak potoczą się losy serialowej Julki. Dziewczyna Pawła postanowiła odejść od partnera, ponieważ ten nie chciał mieć dzieci. Być może więc wyjedzie i zniknie z życia Zduńskiego. Scenariusz, w którym bohaterka miałaby zostać uśmiercona, wydaje się mało prawdopodobny.

Przypomnijmy, że nie tylko Joanna Kuberska znika z serialu. Kilka dni wcześniej odejście z "M jak Miłość" ogłosił Tomasz Ciachorowski.

Zagłosuj

Oglądasz "M jak Miłość"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/se.pl/MF