Zamknij

Nowy bohater w „M jak miłość". Zagra go gwiazdor „Klanu"

Redakcja
28.06.2017 09:23
Nowy bohater w „M jak miłość". Zagra go gwiazdor „Klanu"
fot. ons.pl

A to niespodzianka! Wszystko wskazuje na to, że serce Kisielowej znów będzie zajęte. Co wydarzy się po wakacjach w „M jak miłość"?

Kisielowa (Małgorzata Różniatowska) po wakacjach w serialu „M jak miłość" będzie umawiać się z zupełnie nowym bohaterem – Robertem, którego zagra Krzysztof Tyniec, znany między innymi z roli Krzysztofa w serialu „Klan".

Zobacz także

Przypomnijmy, że Zofia Kisielowa jest wdową po Kisielu (Jerzy Próchnicki), przyjacielu Lucjana Mostowiaka (Witold Pyrkosz). Po śmierci męża Zosia próbowała szukać miłości, ale niestety bezskutecznie. Relacja ze Staszkiem Popławskim (Sławomir Holland) nie przerodziła się w nic poważnego, ale Kisielowa nie straciła nadziei, że w końcu uda jej się odnaleźć prawdziwe uczucie.

Krzysztof Tyniec

Czy najbardziej rozgadanej mieszkance Grabiny uda się stworzyć związek z szarmanckim Robertem? Przekonamy się już po wakacjach: pierwsze odcinki „M jak miłość" po przerwie zobaczymy pod koniec sierpnia. Wtedy też poznamy odpowiedzi na inne pytania nurtujące miłośników serialu Dwójki.

Zobacz także

RadioZET.pl/SI/Świat Seriali