Zamknij

„M jak Miłość”: Marcin Bosak wraca do serialu

Redakcja
05.11.2018 13:46
„M jak Miłość”: Marcin Bosak wraca do serialu
fot. Instagram:@bosak.marcin

Scenarzyści „M jak Miłość” robią wszystko, by nieustannie zaskakiwać widzów. W ostatnim czasie postawili na powroty postaci, które zniknęły z serialu. Kolejną z nich ma być Marcin Bosak, który wcielał się w rolę Kamila Gryca.

„M jak Miłość” to jeden z najpopularniejszych seriali telewizyjnych. Widzowie już od 18 lat śledzą perypetie członków rodziny Mostowiaków oraz pozostałych bohaterów. Producenci starają się, aby bohaterowie byli jak najciekawsi i wprowadzali coraz to nowe wątki. W ostatnim czasie można zauważyć tendencję do przywracania postaci, które na jakiś czas zniknęły z produkcji. We wrześniu informowaliśmy, że do „M jak Miłość” wraca Weronika Rosati. Jak donosi „Super Express”, kolejnym aktorem, który wraca po długiej przerwie, jest Marcin Bosak.

M Bosak
fot. Instagram:@bosak.marcin

Marcin Bosak wraca do „M jak Miłość”

W zeszłym roku Marcina Bosaka mogliśmy oglądać w „Pokocie”, gdzie wcielił się w rolę księdza. Od 2018 roku gra także w serialu „Druga szansa”. „Super Express” dowiedział się, że pod koniec października aktor podpisał również umowę z producentami „M jak Miłość”. Oznacza to, że po 12 latach przerwy w serialu ponownie pojawi się Kamil Gryc, były chłopak Madzi Marszałek (w tej roli Anna Mucha). Jego powrót może zburzyć poukładane życie bohaterki. Ciekawe również, jak scenarzyści wyjaśnią pojawienie się serialowego Kamila po tak długiej przerwie. 

ZOBACZ TAKŻE: Czy Małgorzata Kożuchowska wróci do "M jak Miłość"?

Bosak
fot. Instagram:@bosak.marcin

RadioZET.pl/se.pl/MF