Zamknij

„M jak Miłość” odcinek 1418: Magda w szpitalu. To wina syna Marty, Łukasza

Redakcja
05.02.2019 11:44
„M jak Miłość” odcinek 1418: Magda w szpitalu. To wina syna Marty, Łukasza
fot. Instagram:@mjakmilosc.official

Jakub Józefowicz w „M jak Miłość” zastąpił Adriana Żuchewicza w roli Łukasza. Nowa odsłona bohatera zaszokowała widzów. Jedną z ofiar jego knowań zostanie Magda, która trafi do szpitala.

M jak Miłość od listopada 2004 roku nieustannie przykuwa uwagę widzów. Duża w tym zasługa bohaterów, którzy potrafili wzbudzić w telewidzach emocje, oraz często zaskakujących wątków. Nie bez znaczenia jest też wprowadzanie nowych postaci lub wywracanie ich życia do góry nogami. Fani byli bardzo zawiedzeni, gdy po 18 latach z produkcją postanowił pożegnać się Kacper Kuszewski. Tyle samo emocji wzbudziła informacja, że do serialu może powrócić Małgorzata Kożuchowska, czyli słynna Hanka Mostowiak. Przy tak kultowych postaciach zmiana aktora wcielającego się w Łukasza, syna Marty (Dominika Ostałowska), nie wydawała się spektakularnym wydarzeniem. Okazuje się jednak, że nowa odsłona bohatera wstrząśnie fabułą serialu.

EN_01360813_0977
fot. VIPHOTO/East News

„M jak Miłość”: Przez Łukasza Magda trafi do szpitala

Adriana Żuchewicza w roli Łukasza zastąpił Jakub Józefowicz, syn Janusza Józefowicza. Okazało się, że wraz z aktorem zmieniła się także koncepcja postaci. Łukasz wpadł w szemrane towarzystwo i Marta nie może poradzić sobie z jego wybrykami. Okazuje się, że chłopak ma problemy z narkotykami i ucieka przed gangsterami. Aby uratować skórę, nie waha się kłamać i krzywdzić bliskie osoby. Sam Jakub Józefowicz zdradził, że przez działania Łukasza do szpitala trafi Magda (w tej roli Anna Mucha).

– Łukasz chce się usamodzielnić. Ponadto wpakował się w potworne tarapaty, w które nie chce mieszać swojej mamy. Ma naprawdę duży problem – zadłużył się u bandytów, którzy grożą jego najbliższym. Chodzi o znaczną kwotę pieniędzy. Łukasz, by ją zdobyć, posunie się do ekstremalnych czynów. Będzie okradał członków rodziny, paradoksalnie dla ich dobra, wyłudzał, oszukiwał i sprzedawał narkotyki. Przez niego do szpitala trafi Magda. Gdy prokurator dobierze się do mojego bohatera, resztę dni zdjęciowych mogę mieć w jednej lokalizacji – celi więziennej.

W „M jak Miłość” zapowiada się więc poważny wątek kryminalny. Miejmy nadzieję, że wszystko skończy się dobrze. Odcinek 1418. pojawi się w TVP 2 już dziś o godzinie 20.55.

RadioZET.pl/se.pl/MF