Zamknij

M jak Miłość, odcinek 1461: Mateusz i Lilka przeżyją swój pierwszy raz? Nie obejdzie się bez kłopotów

Maciej Friedrich
08.10.2019 13:04
M jak Miłość, odcinek 1461: Mateusz i Lilka przeżyją swój pierwszy raz? Nie obejdzie się bez kłopotów
fot. screen: Youtube

W 1461. odcinku "M jak Miłość" będziemy świadkami poważnej decyzji Lilki i Mateusza. Zakochani zaczną planować swój pierwszy raz. Będą musieli się jednak zmierzyć z przeciwnościami losu i nieprzychylnymi im osobami. Czy bohaterowie będą uprawiać seks?

"M jak Miłość" po wakacjach nie zwalnia tempa i serwuje widzom coraz to nowe wątki oraz zaskakujące zwroty fabularne. Producenci będą musieli poradzić sobie z usunięciem z fabuły postaci dziewczyny Pawła, Julki. Grająca ją aktorka odeszła z serialu. Tymczasem w 1461. odcinku "M jak Miłość", który obejrzymy 14 października o 20.55 na antenie TVP2, będziemy mogli śledzić losy Lilki (granej przez Monikę Mielnicką) i Mateusza ( w tej roli Krystian Domagała). Para podjęła bardzo ważną decyzję.

M jak Miłość: Lilka i Mateusz pójdą do łóżka?

Lilka i Mateusz są niepełnoletni, ale swój związek traktują bardzo poważnie. Na tyle poważnie, że podjęli bardzo ważną decyzję. W 1461. odcinku serialu młodzi zakochani będą planować swój pierwszy raz. Pod nieobecność matki dziewczyny spotkają się w jej domu, by pierwszy raz pójść do łóżka. Mateusz zadba o wino i kwiaty i będzie starał się o romantyczny nastrój. Niestety, intymne chwile przerwie nachalne pukanie do drzwi. Pojawi się w nich pijany Banach (January Brunov), który wprosi się do domu.

Nastolatkom przyjdzie użerać się z półprzytomnym mężczyzną przez kilka godzin. Jednak, gdy w końcu się go pozbędą, przeżyją upragniony pierwszy raz. Czy intymne zbliżenie to wstęp do oświadczyn, które Mateusz zapowiadał w poprzednim sezonie? Miejmy nadzieję, że scenarzyści nie zaplanowali "wpadki". Niepełnoletni bohaterowie z pewnością mieliby spore kłopoty.

Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w 1461. odcinku "M jak Miłość"

Zagłosuj

Oglądasz "M jak Miłość"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/se.pl/MF