Zamknij

M jak Miłość, odcinek 1466: Koniec związku Uli i Bartka? Co wydarzy się w odcinku?

Maciej Friedrich
15.10.2019 12:46
M jak Miłość, odcinek 1466: Koniec związku Uli i Bartka? Co wydarzy się w odcinku?
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

W 1466. odcinku „M jak Miłość” ponownie nie zabraknie emocji. W dramatycznej sytuacji znajdą się Ula i Bartek. Mężczyzna postanowi opuścić żonę, by zapewnić jej bezpieczeństwo. Czy to koniec związku serialowych bohaterów?

M jak Miłość odcinek 1466: Bartek opuści Ulę. To koniec ich małżeństwa?

M jak Miłość” to serial, który przyzwyczaił widzów do zwrotów akcji i wielu dramatycznych sytuacji. W najnowszym sezonie scenarzyści również postawili na wartką akcję. Nie inaczej będzie w 1466. odcinku. Mamy złą wiadomość dla wielbicieli serialowych perypetii Uli (Iga Krefft) i Bartka (Arkadiusz Smoleński). Bohaterowie znajdą się w sytuacji, która może zniszczyć ich relację. Bartek będzie zmuszony opuścić żonę ze względu na grożące mu niebezpieczeństwo. Janek (Tomas Kollarik) ostrzeże małżonków przed groźnym gangsterem, który wychodzi z więzienia i planuje zemstę. Okaże się, że wyjazd może być początkiem końca ich związku.

Janek pod nieobecność Bartka spotka się z Ulą i między byłymi kochankami ponownie zaiskrzy. Będą chcieli się pocałować, jednak z ostatniej chwili Janek odsunie się od mężatki. Czyżby poczuł wyrzuty sumienia?

 M jak Miłość: Gwiazda serialu została posłanką. Dostała się z listy PiS

M jak Miłość odcinek 1466: co wydarzy się w odcinku?

W 1466. odcinku „M jak Miłość” poznamy również dalsze perypetie Sonii (Barbara Wypych). Choć zapewniała, że jest gotowa na przyjaźń z Jankiem, przyzna się przyjacielowi, że chciałaby stworzyć z nim związek. Sytuacja komplikuje się z odcinka na odcinek, a relacje między bohaterami stają się niezwykle skomplikowane. Czy zwycięży prawdziwa miłość? Przekonamy się o tym 29 października o godzinie 20:55 na antenie TVP2.

Nie żyje aktorka „M jak miłość” i „Plebanii”. Zmarła w wieku 65 lat

RadioZET.pl/se.pl/MF