Zamknij

M jak Miłość: nowe odcinki. Po wakacjach Julka zajdzie w ciążę z Wernerem?

Maciej Friedrich
03.09.2019 12:51
M jak Miłość: nowe odcinki. Po wakacjach Julka zajdzie w ciążę z Wernerem?
fot. Instagram:@mjakmilosc.official

Wielbiciele „M jak Miłość” z niecierpliwością czekają na nowe odcinki ulubionego serialu. Po wakacjach producenci zaserwują widzom masę emocji. Po rozpadzie związku Julki i Pawła menadżerką bistro zainteresuje się Werner. Czy to z nim Julka postanowi założyć rodzinę?

M jak Miłość: nowe odcinki po wakacjach 2019

M jak Miłość” od niemal 19 lat przyciąga przed ekrany rzesze telewidzów z zainteresowaniem śledzących perypetie ulubionych bohaterów. Po wakacjach obejrzymy kolejne odcinki, a producenci po raz kolejny zadbali o to, by nie zabrakło w nich emocji i zaskakujących zwrotów akcji. Jeden z najciekawszych wątków dotyczyć będzie granej przez Joannę Kuberską Julki oraz Pawła, w którego wciela się Rafał Mroczek.

 M jak miłość po wakacjach 2019: kiedy oglądać nowe odcinki serialu?

M jak Miłość po wakacjach: w nowych odcinkach Julka i Werner będą parą?

Niestety, wydaje się, że związek Julki i Pawła dotarł do ściany i nie ma szans, by para mogła być dalej razem. Paweł po trzech rozwodach ani myśli o małżeństwie, tymczasem Jula marzy o ślubie, dziecku i kupnie wspólnego mieszkania.

Może kiedyś zmienię zdanie, ale dziś nie chcę mieć więcej dzieci. Po prostu nie nadaję się do małżeństwa. Wiesz, wszystkie poprzednie szlag trafił. Kocham cię, jest mi z tobą dobrze, ale... – wyjaśniać będzie Zduński.

 Judyta Turan z „M jak Miłość” jest ciężko chora. Dramatyczna prośba aktorki

Julka uzna jednak, że ich związek nie ma przyszłości i postanowi go zakończyć. I w tym trudnym momencie pojawi się Adam Werner (w tej roli Jacek Kopczyński). Bohater wyzna, że szuka kobiety, która zostałaby matką jego dziecka. Początkowo zainteresuje się Nadią (Aleksandra Chapko) oraz kelnerką Agą. Jednak kiedy dowie się, że Julka jest wolna i myśli o macierzyństwie, to ona stanie się obiektem jego westchnień. Jak informuje „Świat Seriali”, Zduński przeprosi Julkę, jednak ta nie da mu drugiej szansy.

Nie ma sensu tego dłużej wałkować. Po prostu mamy inne oczekiwania i tyle – podsumuje ich rozstanie.

Werner ma więc duże szanse na zbliżenie się do pięknej menadżerki bistro należącego do Kingi (Katarzyna Cichopek).

Zagłosuj

Czekasz na trzeci sezon "M jak Miłość"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/se.pl/MF