Zamknij

M jak Miłość po wakacjach: duże zmiany w obsadzie. Kto zniknie z serialu?

Maciej Friedrich
10.09.2019 13:01
M jak Miłość po wakacjach: duże zmiany w obsadzie. Kto zniknie z serialu?
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Już dziś, 10 września widzowie będą mogli obejrzeć pierwszy po wakacyjnej przerwie odcinek serialu „M jak Miłość”. Jak się okazało, zmianie uległa obsada produkcji. W nowym sezonie zobaczymy nie wszystkich znanych bohaterów, pojawią się jednak nowe twarze.

M jak Miłość” bawi i wzrusza telewidzów od niemal 19 lat. Już dziś, 10 września serial powraca na antenę TVP2. W nowych odcinkach scenarzyści przygotowali nowe wątki, które z pewnością dostarczą wielu emocji. Mówi się między innymi o kolejnym małżeństwie Pawła. Jak informuje „Super Express”, wielbicieli „M jak Miłość” czeka również zaskoczenie związane z obsadą produkcji. Przed nami wielkie powroty, ale też pożegnania.

M jak miłość, odc. 1452: STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku?

M jak Miłość: zmiany w obsadzie. Kogo zabraknie w odcinkach po wakacjach?

Jak informuje „Super Express”, po wakacjach do „M jak Miłość” powróci aż trzech bohaterów. Ponownie zobaczymy Artura Skalskiego (w tej roli Tomasz Ciachorowski), który ponownie namiesza w życiu Izy (Adriana Kalska). Z kolei Asia (Barbara Kurdej-Szatan) ponownie będzie musiała stawić czoło knowaniom Michała, w którego wcieli się Paweł Deląg. Co ciekawe, w serialu ponownie zobaczymy Tomasza Dedka, który 18 lat temu grał rolę wspólnika Krzysztofa (Cezary Morawski). Tym razem aktora mamy zobaczyć w nowym wcieleniu.

Zawiedzeni będą z kolei fani aktorskiego talentu Radosława Krzyżowskiego. Grany przez niego Kamil Starski umrze, pozostawiając list z informacją, że ma syna.

Pierwszy odcinek nowego sezonu „M jak Miłość” już dziś, 10 września o 20.40 w TVP2.

ZOBACZ: Barbara Kurdej-Szatan szaleje na mieście. Gwiazda pokazała, jak bawi się w Krakowie [WIDEO]

Zagłosuj

Czekasz na nowe odcinki "M jak Miłość"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/se.pl/MF