Zamknij

M jak Miłość: ślub w serialu. Zofia wybaczy Robertowi i wyjdzie za niego?

Maciej Friedrich
23.10.2019 12:31
M jak Miłość: ślub w serialu. Zofia wybaczy Robertowi i wyjdzie za niego?
fot. Artur Zawadzki/REPORTER /EAST NEWS

Scenarzyści „M jak Miłość” nie przestają zaskakiwać widzów. W najnowszych odcinkach serialu zobaczymy przygotowania do ślubu Zofii Kisiel i Roberta Żaka. Czy kobieta wyjdzie za mężczyznę, który tyle razy zawiódł jej zaufanie?

M jak Miłość” towarzyszy polskim widzom już od niemal 19 lat. Scenarzyści dwoją się i troją, by dostarczać fanom coraz to nowych emocji. Nie inaczej ma być w najnowszych odcinkach. Jak informuje „Super Express”, zaskoczeniem dla wielu osób może być wątek Zofii Kisiel (granej przez Małgorzatę Rożniatowską) oraz Roberta Żaka (w którego wciela się Krzysztof Tyniec). Mężczyzna uwiódł Kisielową, zniknął z pieniędzmi ze sprzedaży domu i ostatecznie trafił do więzienia. Powrócił jednak do życia bohaterki, a ta ponownie mu zaufała. Jak informuje dziennik, na tyle, aby się z nim pobrać.

 Anna Karczmarczyk pozuje nago. Odważna sesja gwiazdy „M jak miłość”

M jak Miłość: będzie ślub Zofii i Roberta?

Zofia wydaje się zaślepiona uczuciem do Roberta, który nadal wykorzystuje jej naiwność. W najnowszych odcinkach zobaczymy przygotowania do ślubu pary. Podczas wizyty w salonie sukien ślubnych ponownie ujawni się cwaniactwo Żaka. Kiedy narzeczona wybierze drogą suknię, stwierdzi przewrotnie:

Suknia jak marzenie, ale… obawiam się, że może przykryć twoją urodę, Zosieńko. I osobowość!

 Nie żyje aktorka „M jak miłość” i „Plebanii”. Zmarła w wieku 65 lat 

Według informacji „Super Expressu” sytuacja się skomplikuje. Zofia podsłucha, jak Robert rozmawia z innymi kobietami, między innymi zapraszając jedną z nich na wycieczkę. Rozwścieczona Kisielowa ma zerwać zaręczyny. Jednak pod koniec listopada obejrzymy ją na ślubnym kobiercu. Robert ma po raz kolejny omotać łatwowierną kobietę. Czy to początek jej koszmaru?

Zagłosuj

Oglądasz "M jak Miłość"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/se.pl/MF