Zamknij

M jak miłość. Dziś wielkie oświadczyny

Redakcja
04.09.2017 11:48
M jak miłość. Dziś wielkie oświadczyny
fot. Facebook

„M jak miłość" na dobre rozkręca się po wakacjach. Co wydarzy się w 1309. odcinku ulubionego serialu Polaków? Przygotowaliśmy krótkie streszczenie.

Emocji na pewno nie zabraknie. Franek przygotowuje dla Natalii romantyczną niespodziankę – zamierza się jej oświadczyć w siedlisku. Dziewczyna oczywiście powie „tak", ku uciesze całej rodziny Mostowiaków, którzy zajmą się przygotowywaniem do wielkiego ślubu i wesela.

Marek będzie próbował nakłonić Ewę, by zrezygnowała z pomocy Olce. Okaże się bowiem, że nastolatka pieniądze, które dostanie od troskliwej kobiety, będzie wydawała nie na potrzeby swojej córeczki, ale na imprezy z kolegami. Z kolei Andrzejek zdradzi Uli, że popsuł mu się wzrok. Obawia się, że okulary nie będą pasować do jego wizerunku twardziela.

1309. odcinek „M jak miłość" będzie można zobaczyć w poniedziałek 4 września o godzinie 20:50 w TVP2. Tuż po emisji najnowszego odcinka, czyli o godzinie 21:40, odbędzie się premiera kulis serialu, w których zobaczymy reportaże z planu, rozmowy z aktorami grającymi główne role i wywiady z twórcami.

RadioZET.pl/SI