Zamknij

M jak miłość 1376 — streszczenie: Ula i Bartek pójdą do łóżka

Redakcja
23.05.2018 10:34
M jak miłośc streszczenie 1376
fot. Instagram/M jak miłość

M jak miłość: 1376. odcinek już w poniedziałek 28 maja. Co wydarzy się w nadchodzącym odcinku serialu? Przygotowaliśmy krótkie streszczenie.

M jak miłość: odcinek 1376. Streszczenie

W poniedziałkowym odcinku „M jak miłość” Bartek wreszcie wyjdzie z więzienia. Pierwsze, co będzie chciał zrobić, to odwiedzić Ulę. Uda się do siedliska — ku niezadowoleniu Andrzejka, który siłą będzie próbował przekonać byłego więźnia, by dał dziewczynie spokój. Mężczyzna jednak nie posłucha i spotka się z Ulą. Dziewczyna usłyszy propozycje ucieczki z Bartkiem i... zgodzi się. Wszystko to doprowadzi do tego, że obydwoje wylądują w łóżku w jednym z moteli.

W tym samym czasie, kiedy Ula i Bartek oddają się porywom namiętności, Janek zostanie zawieszony w pracy. Jak potoczą się dalsze losy Uli i Janka? Na pewno czeka ich niemiła konfrontacja.

Zobacz także

Odcinek 1376. „M jak miłość” już w poniedziałek 28 maja, tradycyjnie o godzinie 20.50 w TVP2. Po emisji odcinka na widzów czekają kulisy serialu.

Kiedy ostatni odcinek „M jak miłość” przed przerwą?

Przypominamy, że w tym sezonie emisja „M jak miłość” zakończy się wcześniej niż w poprzednich latach, bo już 29 maja. Decyzja ta podyktowana jest zapewne mundialem, który rusza 14 czerwca 2018 roku. Choć trudno uwierzyć, że fanom perypetii Mostowiaków mecze wystarczą, decyzja ta jest nieodwołalna — 19. sezon serialu pojawi się dopiero pod koniec sierpnia.

RadioZET.pl/SA