Zamknij

M jak miłość – 1378: Andrzej oskarżony o gwałt stanie przed sądem

Redakcja
30.08.2018 11:53
M jak miłość po wakacjach
fot. Instagram

„M jak miłość” po wakacjach, odcinek 1378., oskarżony o gwałt Andrzej stanie przed sądem. Okaże się, że sędzia nie będzie mu przychylny. Magda będzie coraz bardziej zrozpaczona.

„M jak miłość” po wakacjach wraca już w poniedziałek, 3 września. W 1378. odcinku serialu na widzów czekają nowa czołówka oraz ciekawe zwroty akcji i nowe wydarzenia, które z pewnością przykują ich uwagę. Już w pierwszych odcinkach po wakacyjnej przerwie w ciężkiej sytuacji znajdzie się Andrzej.

„M jak miłość”: Andrzej stanie przed sądem

Mężczyzna stanie przed sądem jako oskarżony o próbę gwałtu. Choć bronił go będzie Werner – przyjaciel, to jednak okaże się, że sędzia oskarżonemu jest niezbyt przychylny.

– Wysoki Sądzie, cała ta sprawa to precyzyjnie skonstruowana intryga mająca na celu dyskredytację mecenasa Budzyńskiego. Tak naprawdę chodziło o utrącenie konkurencji i wygranie przetargu – mówi obrońca.

Całą sytuację obserwować będzie Magda, która coraz bardziej obawiać się będzie, że jej ukochany nie wyjdzie z niej cało. Kiedy wpadnie w rozpacz, zobaczy ją Kryńska. Postanowi pomóc Chodakowskiej. Spotka się ze znajomym detektywem, by zebrał na temat Karoliny kompromitujące informacje, a potem odwiedzi Karolinę i spróbuje przekonać, że ona też jest ofiarą Budzyńskiego.

Czy Kubiak wpadnie w pułapkę?

„M jak miłość” po wakacjach już za kilka dni, tymczasem prezentujemy rozpiskę premier innych lubianych seriali. Sprawdź, kiedy ruszają nowe sezony!

RadioZET.pl/SA