Zamknij

M jak miłość: 1381 - streszczenie odcinka. Artur ukryje chorobę?

Redakcja
12.09.2018 16:15
M jak miłość
fot. Instagram/M jak miłość

Kolejny odcinek serialu "M jak miłość" w poniedziałek 17 września w TVP 2. Co sie wydarzy? Czy Artur będzie ukrywał przed Marysią swoją chorobę? Oto krótkie streszczenie 1381. odcinka serialu.

1381 odcinek „M jak miłość” przyniesie Arturowi bardzo złe wieści. Potwierdzą się jego najgorsze przypuszczenia. Dostanie wyniki badań, które potwierdzą, że choruje na stwardnienie rozsiane. Nie będzie chciał, by Marysia poznała prawdę, jednak ona i tak dowie się, kiedy przypadkiem zobaczy wyniki badań. Co się jeszcze wydarzy?

"M jak miłość" - odcinek 1381. Streszczenie

Od pewnego czasu Artur odczuwa niepokojące dolegliwości. Jako lekarz zdaje sobie sprawę z tego, że może to być stwardnienie rozsiane. Wszystko na to wskazuje, dlatego Rogowski decyduje się na badania. Wyniki potwierdzają jego przypuszczenia.

"Od pewnego czasu miałem nieswoiste objawy. Na początku je lekceważyłem. Myślałem, że to zmęczenie, ale zbyt często się powtarzały" – mówi Rogowski do Marysi. Ta zaniepokojona zacznie pytać. "Ogólne osłabienie. Zaburzenia wzroku. Drętwienie prawej ręki. Nie chciałem cię martwić, ale dzisiaj odebrałem wyniki rezonansu i niestety nie są dobre. Są liczne zmiany. Już rozmawiałem z Adamem. Położę się u niego na kilka dni na oddziale, powtórzymy badania. Jeśli diagnoza się potwierdzi, to dołączy mnie do programu lekowego. Jestem w dobrych rękach, to świetny neurolog, specjalista właśnie od stwardnienia rozsianego" – cytuje "Super Express".

Co ciekawe, Robert Moskwa, odtwórca roli Artura, już jakiś czas temu na Instagramie zapowiadał, że Rogowski może mieć problemy zdrowotne: Artur będzie śmiertelnie chory?

"M jak miłość" 1381 - kiedy oglądać w TV?

Przypomnijmy, że odcinek 1381. planowo miał być wyemitowany we wtorek 11 września 2018, jednak z powodu meczu piłkarskiego zdecydowano się o przesunięciu do na kolejny termin - czyli właśnie poniedziałek 17.09.. Tradycyjnie po odcinku widzowie zobaczą kulisy serialu.

RadioZET.pl/Super Express/SA