Zamknij

M jak miłość: 1383 - Streszczenie odcinka. Czy Iza umrze?

Redakcja
24.09.2018 15:47
M jak miłość streszczenie
fot. Instagram

1383. odcinek "M jak miłość" już w poniedziałek 24.09.2018, a my prezentujemy streszczenie wydarzeń nadchodzącego epizodu. Czy Iza umrze po nieszczęśliwym wypadku podczas ucieczki przed Arturem?

W poprzednim odcinku "M jak miłość" Iza podjęła próbę ucieczki przed mężem. Ten zaczął ją gonić. Niestety, pech sprawił, że kierowca jadący z naprzeciwka zjechał na pas uciekającej kobiety, a ta - chcąc uniknąć zderzenia - zjechała z jezdni i wpadła autem do rzeki. Kiedy na miejscu pojawił się Artur, a potem Chodakowski, policja nie miała wątpliwości, że kierującej nie uda się uratować. Na szczęście Mai nic się nie stało. Artur pojechał z dzieckiem do szpitala, skąd dziewczynkę wykradł Marcin. Co stanie się w kolejnym, 1383. odcinku "M jak miłość"? Streszczenie poniżej!

"M jak miłość" 1383. - streszczenie

Chodakowski razem z Mają ucieka do domku klienta gdzieś nad jeziorem. Tam odwiedza go Olek z Szymkiem. Chłopiec jest zaskoczony tym, że ojciec przywiózł jakieś dziecko. Chodakowski wyjaśnia mu, że to jego siostra. Olek i Marcin rozważają możliwe wyjścia z sytuacji. Chodakowski wie, że jest bez szans w batalii z Arturem. Rozmowę przerwie niespodziewane przybycie do domku Ani. Dziewczyna śledziła Olka i przyjechała za nim do domku. Stwierdzi, że na Artura nie będzie już mocnych.

Skalski tymczasem rozpocznie wojnę z Marcinek. Opowie prokuratorowi, że Chodakowski ich nachodził. Powie też, że ucieczka z Warszawy podyktowana była właśnie bezpieczeństwem, bo uciekali przed Marcinem. Skalski nie przewidzi jednak tego, że... Iza przeżyje. Jak się okaże, zostanie znaleziona na brzegu rzeki po niemieckiej stronie.

Niestety, Marcin będzie musiał ukrywać się przed policją. Jak długo mu się to uda?

"M jak miłość" 1381 - kiedy oglądać w TV?

Odcinek 1383. "M jak miłość" w poniedziałek 24.09.2018 o 20.50 w TVP 2. Kolejny odcinek już we wtorek - 25.09. Tradycyjnie po odcinku widzowie zobaczą kulisy serialu.

RadioZET.pl/Plejada/SA