Zamknij

M jak miłość: 1384 – streszczenie. Koniec procesu Budzyńskiego

Redakcja
25.09.2018 12:48
M jak miłośc streszczenie 1384
fot. Instagram

Sądowy koszmar Budzyńskiego, który jest oskarżony o gwałt, ciągnie się od dawna. Wreszcie pojawi się wyrok w tej sprawie. Budzyński zostanie uniewinniony. 1384. odcinek „M jak miłość” we wtorek, 25 września, w TVP 2.

W poprzednim odcinku „M jak miłość” obserwowaliśmy głównie wydarzenia wokół Izy, Artura i Marcina. Dotąd nic nie wskazuje na to, by Chodakowski miał szansę w starciu z kłamliwym Arturem. Co wydarzy się w kolejnym epizodzie serialu? Streszczenie 1384. odcinka „M jak miłość” poniżej.

„M jak miłość” 1384. STRESZCZENIE

W 1384. odcinku „M jak miłość” zobaczymy kolejną rozprawę przeciwko Andrzejowi. Karolina będzie bardzo pewna siebie i przeświadczona o swoim zwycięstwie. Tymczasem niespodziewanie Aneta wtargnie na salę sądową i wywróci sprawę do góry nogami. Przedstawi dowody na to, że Budzyński jest niewinny.

„Pani Karolina Kubiak nakłaniała mnie do złożenia zeznań przeciwko mecenasowi Budzyńskiemu... To mną tak wstrząsnęło, że postanowiłam zabrać głos! – Dlaczego? – Żeby powiedzieć prawdę! – Czy rozmawiała pani z poszkodowaną o tym, co się stało? – Tak. Ale zaprzeczyła, że doszło do jakiegokolwiek gwałtu… Nagrałam tę rozmowę!” – powie Aneta.

Ostatecznie Budzyński zostanie uniewinniony, a Jola będzie próbowała przekonać Adama o swojej niewinności. On jednak zapowie pozew przeciw jej kancelarii...

„M jak miłość” 1384 – kiedy oglądać w TV?

Odcinek 1384. „M jak miłość” we wtorek, 25 września, o 20.50 w TVP 2. Tradycyjnie po odcinku widzowie zobaczą kulisy serialu.

RadioZET.pl/SE/SA