Zamknij

M jak miłość – 1387. Streszczenie. Kinga i Piotrek poznają płeć bliźniaków

Redakcja
08.10.2018 15:54
M jak miłość
fot. Instagram

„M jak miłość” – odcinek 1387. w TVP2 już w poniedziałek, 8 października, o godzinie 20.55. W tym odcinku nie zabraknie ważnych i niespodziewanych wydarzeń. Okaże się, że Artur cierpi na boreliozę, a nie, tak jak sądził, na stwardnienie rozsiane. Maria, przejęta diagnozą i wcześniejszymi obawami, uświadomi sobie, że wciąż kocha byłego męża. Radość ta zaowocuje namiętną nocą z Rogowskim.

W 1387. „M jak miłość” szczęśliwą wiadomość dostaną także Kinga i Piotrek Zduńscy. Wreszcie dowiedzą się, jakiej płci są bliźniaki.

„M jak miłość” – odcinek 1387. Streszczenie

Artur od dawna obawia się, że jest chory na stwardnienie rozsiane. Jednak dzięki tej chorobie relacje jego i Marysi są coraz bliższe. W obliczu zagrożenia kobieta dojdzie do wniosku, że nadal kocha Rogowskiego. Dotąd wspierała go w trudnych chwilach, jednak kiedy okaże się, że Artur choruje na boreliozę, ich radość zakończy się w sypialni. Marysia wyzna Arturowi, że nadal darzy go uczuciem. Jak widać, starania i dążenia Artura, a także jego cierpliwość w walce o odzyskanie serca Marysi zostaną nagrodzone. Czy teraz już nic nie stanie na drodze ich miłości?

Kinga i Piotrek poznają płeć bliźniąt

Kinga jest w coraz bardziej zaawansowanej ciąży. Wreszcie przyjdzie czas na poznanie płci dzieci. Okaże się, że to... dwie dziewczynki! Jak to teraz będzie? On i cztery kobiety w domu?

Jeszcze większym zaskoczeniem będzie wątek... zakładu o płeć. Wyjdzie na jaw, że rodzice Kingi założyli się o pięć tysięcy złotych o to, jakiej płci będą maleństwa...

RadioZET.pl/Superseriale/SA