Zamknij

"M jak miłość" - 1399: Marcin, Ania i Iza w miłosnym trójkącie. Czy on wreszcie wybierze?

Redakcja
19.11.2018 18:56
"M jak miłość" - 1399: Marcin, Ania i Iza w miłosnym trójkącie. Czy on wreszcie wybierze?

"M jak miłość" - odcinek 1399 w poniedziałek 19 listopada 2018 o godzinie 20.55 w TVP 2. Co się wydarzy? Oto streszczenie epizodu.

Od dłuższego czasu sytuacja pomiędzy Anią, Marcinek i Izą jest niejasna. On cały czas udaje przed partnerką, że nic go z Izą nie łączy, jednak ona czuje, że coś jest nie tak, a ukochany ukrywa przed nią prawdziwe uczucia. W 1399. odcinku "M jak miłość" kobieta wreszcie zobaczy, że jej obawy nie są bezzasadne.

"M jak miłość" - 1399. Streszczenie

Ania zaczyna coraz wyraźniej widzieć, że jej związek z Marcinem legnie w gruzach. Choć partner udaje, że Iza to zamknięty temat, a łączy go z nią dziecko, to jednak ona będzie czuła, że jest w tym układzie tą trzecią. W 1399. odcinku "M jak miłość" kobieta zobaczy, jak Marcin pociesza Izę. Zauważy, że jest między nimi ogromna bliskość, a on troszczy się o Izę. Ania powie o swoich wątpliwościach Chodakowskiemu. Ale ten zaprzeczy. Jak długo jeszcze będzie okłamywał siebie i swoja partnerkę?

"Iza na bank coś jeszcze do ciebie czuje"- powie Ania. Marcin uda zdziwionego. Choć ona czuje, że jest inaczej, to jednak nie będzie umiała odejść od mężczyzny, którego kocha. Tym bardziej, kiedy matka Chodakowskiego jest po jej stronie i za wszelką cenę będzie dążyła do tego, by Marcin i Ania byli razem...

Kiedy oglądać "M jak miłość"?

Kolejne odcinki serialu emitowane są w poniedziałki i wtorki o 20.55. Odcinek 1399. już w poniedziałek 19 listopada 2018 w TVP 2.

RadioZET.pl/SE/SA