Zamknij

M jak miłość: 1401 – streszczenie. Piękny prezent Artura dla Marysi

Redakcja
26.11.2018 10:58
M jak miłość
fot. Instagram

„M jak miłość” – odcinek 1401 w poniedziałek, 26 listopada, o 20.55, w TVP 2. Co się wydarzy w tym epizodzie? Artur i Marysia pobierają się. Rogowski przygotuje dla żony piękną niespodziankę. Bartek wychodzi z więzienia, ale jego przeszłość się o niego upomina. Odwiedzą go znajomi z dawnych czasów i zażądają przysługi.

„M jak miłość” – 1401. Streszczenie odcinka

Artur Rogowski od dawna czekał na ten moment: wreszcie poślubił ukochaną Marysię. By pokazać kobiecie, jak wiele dla niego znaczy, przygotował dla niej wyjątkowy prezent. To coś, czego Marysia się nie spodziewała. Najpierw Artur zabierze ją na spacer po sadzie, a potem poinformuje, że dla niej jest gotów przeprowadzić się do Grabiny. Ma objąć posadę kierownika ośrodka zdrowia w Grabinie, a dzięki temu Marysia będzie mogła pozostać bliżej mamy i opiekować się nią.

Marysia będzie tym bardzo zaskoczona i poczuje się szczęśliwa z tego powodu.

To, co zrobiłeś… Twoja decyzja to najpiękniejszy prezent ślubny. Lepszego nie mogłabym sobie wymarzyć… Nigdy ci tego nie zapomnę, dziękuję!” – powie do męża.

Co jeszcze w 1401. odcinku „M jak miłość”?

Bartek wychodzi z więzienia, ale jego przeszłość się o niego upomina. Odwiedzą go znajomi z dawnych czasów i zażądają przysługi. Będą chcieli dostać się do hurtowni. On jednak odmówi wpuszczenia ich. Tuż przed ślubem Marysi i Artura Bartek dostanie od przestępców zdjęcie Uli. Dziewczyna jest przez nich śledzona, a Bartek, nie chcąc, by jej się coś stało, przystaje na propozycję.

Jednocześnie do pracy wraca Janek. Policjant wydobrzał na tyle, że wróci na posterunek. Ula, kiedy dowie się o tym, nie będzie zbyt uradowana. Znowu Janek i Bartek będą o nią walczyć?

1401. odcinek „M jak miłość” już w poniedziałek, 26.11.2018.

RadioZET.pl/SE/SA