Zamknij

"M jak Miłość": Basia w sidłach pedofila-mordercy.Co wydarzy się w 1441 i 1442. odcinku? [STRESZCZENIE]

Maciej Friedrich
30.04.2019 11:19
"M jak Miłość": Basia w sidłach pedofila-mordercy.Co wydarzy się w 1441 i 1442. odcinku? [STRESZCZENIE]
fot. Instagram:@robertmoskwa

W 1441 odcinku "M jak Miłość" może dojść do tragedii. Basia, zamiast pójść do szkoły, wybierze się na spotkanie z nieznajomym, pod którego podszywa się pedofil-morderca. Czy Rogowskim uda się uratować córkę?

"M jak Miłość" nie zawodzi swoich wiernych fanów. Choć serial emitowany jest na antenie TVP2 od listopada 2000 roku, scenarzyści nadal robią wszystko, by zaskakiwać nowymi wątkami i niespodziewanymi zwrotami akcji. Nie inaczej będzie w 1441 odcinku "M jak Miłość", który wyemitowany zostanie już dziś, 30 kwietnia o godzinie 20:55. Dariusz Rogowski zacznie planować wyjazd z Polski, jednak jego córce głowę zaprzątać będzie spotkanie z internetowym kolegą. Dziewczynka nie wie, że znajduje się w śmiertelnym niebezpieczeństwie.

"M jak Miłość" odcinek 1441. Co wydarzy się w odcinku?

W 1441 odcinku "M jak Miłość" Basia pakując plecak, schowa w nim zabawkę dla kota. Ma to być prezent dla Antka, kolegi poznanego w sieci. Dziewczynka nie zdaje sobie sprawy, że jej rówieśnik nie istnieje, a podszywa się pod niego pedofil w podeszłym wieku. Wieczorem dziewczynka otrzyma sms z wiadomością.

- Tylko nie nawal. Czekam na ciebie o 8, ja i mój kot. Pojedziemy na fajną wycieczkę. I pamiętaj, nikomu ani słowa. To nasza słodka tajemnica. Antek.

M jak Miłość Basia
fot. Instagram:@mjakmilosc.official

QUIZ: Kto jest kim? Rozpoznaj bohaterów „M jak Miłość”

1 maja widzowie będą mogli dalej śledzić rozwój sytuacji w 1442 odcinku "M jak Miłość". Basia zamiast do szkoły popędzi na miejsce spotkania ze zboczeńcem. Na szczęście do Rogowskich zadzwoni wychowawczyni ich córki, zaniepokojona jej nieobecnością w szkole. Dariusz rozpocznie poszukiwania, czego efektem będzie konfrontacja z niebezpiecznym pedofilem-mordercą, który porwał Basię. Czy dziewczynce nic się nie stało?

Zagłosuj

Oglądasz "M ja Miłość" na bieżąco?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/se.pl/MF