Zamknij

M jak miłość: Artur pobije do nieprzytomności swoją lekarkę

Sylwia Wamej
04.09.2019 14:36
M jak miłość
fot. Instagram.com/ M jak miłość

"M jak miłość" wraca po przerwie. W jesiennych odcinkach widzowie zobaczą sporo nowych i ciekawych wątków. W najnowszych odcinkach dojdzie do pobicia, którego sprawcą będzie Artur Skalski. Pobije on do nieprzytomności swoją lekarkę.

"M jak miłość": Skalski zaatakuje swoją lekarkę

"M jak miłość" wraca po wakacjach z mocnymi wątkami. Tym razem głośno będzie wokół Artura Skalskiego (Tomasz Ciachorowski), który będzie stosować przemoc wobec kobiet. Mimo że w ubiegłym sezonie Artur trafił za kratki, a Iza zaczęła układać sobie życie u boku nowego faceta, Skalski znajdzie sobie nową ofiarę.

Wariat nie podda się w walce o zniszczenia życia Izie. W powakacyjnych odcinkach, Skalski, aby żyć na wolności, wkupi się w łaski Darii. Naiwna lekarka zaufa mu i gorzko będzie tego żałować.

"M jak miłość": Lekarka przebaczy Skalskiemu

Do Skalskiego, po ucieczce z więzienia pomocną dłoń wyciągnie jego pani psycholog. Jednak gdy odkryje, że Artur wymyka się w nocy, by robić zdjęcia Izie, między nimi dojdzie do kłótni. Artur wpadnie w szał i pobije Darię do nieprzytomności. Gdy ocknie się, przyjmie jednak jego przeprosiny. 

Kobieta uwierzy, gdy Skalski przysięgnie jej, że nigdy więcej jej nie uderzy, ani nie podniesie na nią ręki. Pozwoli też Skalskiemu zostać w jego mieszkaniu...

Zagłosuj

Lubisz oglądać polskie seriale?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW