Zamknij

M jak miłość: Barbara Mostowiak będzie miała romans?

Redakcja
23.08.2018 12:00
M jak miłość
fot. Instagram

W „M jak miłość” po wakacjach zapowiada się wiele ciekawych zmian. Okazuje się, że nowego wątku doczeka się Teresa Lipowska, która gra Barbarę Mostowiak. Jej serce znów mocniej zabije!

Po wakacjach w „M jak miłość” na fanów serialu czeka sporo zmian – nowa czołówka z nową piosenką, wyjazd rodziny Marka Mostowiaka, a potem poród Kingi Zduńskiej. Okazuje się, że scenarzyści przygotowali także parę ciekawych wątków dla seniorki rodu – Barbary Mostowiak granej przez Teresę Lipowską.

Barbara znów się zakocha?

Okazuje się, że Barbara, która od śmierci męża jest bardzo samotna, pozna nowego mężczyznę. Po pobycie w Warszawie kobieta wróci do Grabiny, a za nią pojawi się tam niejaki Józef Modry, w rolę którego wcieli się Stefan Friedman. Mężczyzna, jak się okaże, będzie znajomym z kursu języka angielskiego, który będzie martwił się nagłą rezygnacją kobiety z zajęć. Odwiedzi ją w Grabinie, by dowiedzieć się, dlaczego zrezygnowała. Żeby było zabawniej, Modry spotka na drodze Kisielową, która uzna go za kochanka Barbary.

– Basia jest w żałobie, ale ja rozumiem, co to namiętność – powie do przybysza.

Jak dalej potoczą się losy seniorki rodu Mostowiaków i nowego bohatera serialu? Tego jeszcze nie wiemy. Przypominamy, że serial „M jak miłość” po wakacjach wraca już w poniedziałek, 03.09.2018, o godz. 20.50 – oczywiście w TVP 2.

RadioZET.pl/SE/SA