Zamknij

M jak miłość, Barwy szczęścia i inne seriale: kiedy wracają po przerwie?

Redakcja
22.08.2017 11:40
M jak miłośc po wakacjach premiery seriali
fot. M jak miłość/FB

Fani polskich seriali z niecierpliwością czekają na powrót do ramówki ich ulubionych produkcji. Już niebawem w TV emisja powakacyjnych odcinków "M jak miłość", a wkrótce wracają kolejne. Sprawdzamy, kiedy premiery nowych odcinków.

Zbliża się koniec wakacji, a co za tym idzie - zmiana ramówek telewizyjnych i powrót wielu ulubionych seriali Polaków. Mowa m.in. o "M jak miłość" czy "Barwach szczęścia". Sprawdzamy godziny emisji wszystkich popularnych produkcji. Od kiedy, w jakie dni i o której godzinie można będzie śledzić losy ich bohaterów? Oto serialowa rozpiska!

"M jak miłość" - premiera już 28.08.

Na powrót serialu "M jak miłość" czeka ogromna widownia. Premiera nowych odcinków sagi o rodzinie Mostowiaków zaplanowana została na poniedziałek, 28 sierpnia - oczywiście w TVP2. Pierwszy powakacyjny epizod (1307) zobaczymy punktualnie o 20.40, a tuż po nim tradycyjnie już kulisy serialu. Premierowe odcinki "M jak miłość" w każdy poniedziałek, powtórki kolejnego dnia o 14.50.

Sprawdźcie poniżej, co będzie działo się w nowych odcinkach:

M jak miłość po wakacjach - co się wydarzy?

Kiedy emisja "Barw szczęścia", "Drugiej szansy" i innych seriali?

"Barwy szczęścia" po wakacyjnej przerwie wróciły na antenę TVP2 już w poniedziałek 21.08.. Serial emitowany będzie od poniedziałku do piątku o godzinie 20.05. Powtórki zobaczyć można kolejnego dnia o 10.50 oraz 19.25 - czyli tuż przed premierą kolejnego epizodu.

Nowe odcinki "Na wspólnej" można było oglądać przez całe wakacje. Serial nie zaliczy więc wielkiego powrotu na ekrany TVN. Emisja produkcji od poniedziałku do czwartku o godzinie 20.15.

Na ekrany wraca też serial "Druga szansa". Produkcja z udziałem Małgorzaty Kożuchowskiej w TVN już w poniedziałek 11 września.

"Pierwsza miłość" również już wkrótce znów wraca do ramówki Polsatu. Premierowy odcinek serialu w poniedziałek 4 września o godzinie 18.00. Powtórka kolejnego dnia - o godzinie 14.00. Emisja zawsze w poniedziałki i wtorki.

RadioZET.pl/SA