Zamknij

„M jak Miłość”: Ojciec Julki będzie chciał się powiesić. Co wydarzy się w 1432. odcinku? [STRESZCZENIE]

Maciej Friedrich
19.03.2019 15:50
„M jak Miłość”: Ojciec Julki będzie chciał się powiesić. Co wydarzy się w 1432. odcinku? [STRESZCZENIE]
fot. Instagram:@mjakmilosc.official

W 1432. odcinku „M jak Miłość” w rodzinie Julii rozegra się prawdziwy dramat. Ojciec dziewczyny, przytłoczony problemami finansowymi, postanowi się powiesić. Odnajdzie go Paweł, ale czy nie zbyt późno?

„M jak Miłość” nadal serwuje widzom dramatyczne wątki fabularne. Nie inaczej będzie w 1432. odcinku serialu. Julka (Joanna Kuberska) i Paweł (Rafał Mroczek) zbliżą się do siebie w obliczu tragedii. Do Warszawy przyjedzie Halina (Małgorzata Bogdańska), by ostrzec bohaterkę, że jej ojciec (Bogdan Kalus) zachowuje się niepokojąco i może mieć poważne kłopoty. To jednak Paweł dowie się o szczegółach zachowania mężczyzny. Po tajemniczym telefonie Kryszak miał wpaść w szał, a następnie zamknąć się w pokoju. Zaniepokojony Paweł namówi go na rozmowę, w której ojciec Julii wyzna, że jest w poważnych tarapatach finansowych.

ZOBACZ: Ciekawostki i quiz o "M jak Miłość". Jak dobrze znasz serial?

M jak Miłość odcinek 1432
fot. Instagram:@mjakmilosc.official

„M jak Miłość”: ojciec Julki popełni samobójstwo?

Kryszak wyzna Pawłowi, że podżyrował kredyt znajomego, aby pomóc mu w rozkręceniu firmy. Ta jednak zbankrutowała i to on został z potężnym długiem. Komornik pojawił się u niego i planuje wystawić na licytację dom w Janowie.

Paweł oczywiście przekaże usłyszane informacje Julce i jej mamie i wraz z dziewczyną pojadą odwiedzić Kryszaka. Okaże się, że ich złe przeczucie było jak najbardziej słuszne. Pod wpływem stresu mężczyzna postanowił bowiem popełnić samobójstwo. Julka i Paweł znajdą go w jednym z pokoi, powieszonego na sznurze. Chłopak odetnie niedoszłego teścia i natychmiast zacznie go reanimować, ten jednak nie będzie dawał znaku życia. 1432. odcinek „M jak Miłość” będziemy mogli obejrzeć we wtorek 26 marca o godzinie 20:55.

Zagłosuj

Oglądasz "M jak Miłość"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/se.pl/MF