Zamknij

M jak miłość: Dominika Ostałowska zdradza, co się wydarzy w życiu Marty

Redakcja
30.07.2018 11:37
Dominika Ostałowska
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

„M jak miłość”: Dominika Ostałowska wraca do serialu na dobre. Marta Mostowiak wróci, bo chce zapomnieć o przeszłości. Aktorka opowiedziała o tym, jak wyglądał będzie powrót do kraju granej przez nią bohaterki.

Nowe szczegóły powakacyjnych odcinków „M jak miłość”. Dominika Ostałowska, aktorka grająca Martę Mostowiak, zdradziła w niedawnym wywiadzie, że jej bohaterka wróci do Polski, jednak przez pewien czas będzie zawieszona pomiędzy życiem w kraju i w Berlinie, gdzie przebywa jej syn.

Ostałowska potwierdziła wcześniejsze informacje, że Marta będzie miała poważne problemy z Łukaszem. Co więcej, jej powrót do kraju związany będzie z zakończeniem miłosnego wątku za granicą.

– Przez jakiś czas będzie kursowała między Polską a Berlinem, co ma związek z poważnymi zawirowaniami związanymi z Łukaszem. Nie mogę zdradzić, o jakie problemy chodzi, żeby nie psuć widzom niespodzianki. Jednocześnie rozwinie się wątek związany z życiem uczuciowym Marty – powiedziała Ostałowska w rozmowie z „Tele Tygodniem”.

Powrotowi Marty „smaczku” dodaje to, że pomoc zaoferują jej... Magda i Budzyński – czyli były mąż Marty i obecny partner Magdy. Zdaje się, że to połączenie sugeruje, co może się dalej wydarzyć. Czy Marta będzie próbowała odzyskać Budzyńskiego? Niestety, aktorka nie zdradza na ten temat zbyt wiele.

– Została pozostawiona sama sobie... Mojej bohaterce pomogą, co może być zaskoczeniem dla widzów, jej były mąż Andrzej i jego obecna partnerka Magda – ujawniła gwiazda.

Dominika Ostałowska jest jedną z gwiazd „M jak miłość”, która w serialu pojawia się niemal od początku. Grana przez nią Marta Mostowiak już od dłuższego czasu przebywała za granicą. Najpierw wyjechała do Kolumbii, by być blisko syna i nieczęsto pojawiała się w serialu. O udziale Dominiki Ostałowskiej w „M jak miłość” krążyły też różne informacje – że wraca, potem, że jednak nie, bo została oszukana przez scenarzystów. Ostatecznie znalazło się dla aktorki miejsce na stałe i wreszcie Marta powróci na dłużej.

Jesteśmy ciekawi, jak będzie rozwijał się wątek Marty Mostowiak.

„M jak miłość” wraca po wakacjach już w poniedziałek, 3 września 2018.

RadioZET.pl/SA