Zamknij

M jak miłość: Ewelina Serafin przed laty była gwiazdą serialu TVP. Czym się dziś zajmuje?

Sylwia Wamej
03.12.2019 13:01
Ewelina Serafin
fot. Tricolors/ East News

Ewelina Serafin przed laty wcielała się w postać Kaśki w "M jak miłość". Bohaterka grana przez aktorkę szybko jednak zniknęła z serialu.  Czym dziś się zajmuje 42-letnia Ewelina Serafin?

M jak miłość: Ewelina Serafin przed laty grała Kaśkę. Co dziś robi?

Ewelina Serafin pojawiła się w "M jak miłość" już w pierwszym odcinku, w 2000 roku. Jej bohaterka - Kaśka Wójcik  w serialu związana była z Markiem Mostowiakiem. I choć byli zaręczeni, ich związek nie przetrwał. Wszystko przez Hankę Mostowiak, graną przez Małgorzatę Kożuchowską. Wątek Kaśki szybko został zdjęty z serialu. Choć Ewelina Serafin ma na swoim koncie wiele serialowych ról, jest zdystansowana do świata show-biznesu. Rzadko pojawia się na ściankach oraz na branżowych imprezach. Ostatnimi filmami, w których zagrała Ewelina Serafin to m.in. "Sztuka kochania", "Pierwsza miłość" oraz "Lombard. Życie pod zastaw".

Ewelina Serafin. Ile ma dzieci?

42-letnia Ewelina Serafin prowadzi Instagrama, na którym widać, że życie rodzinne stawia na pierwszym miejscu. Na jej profilu nie brakuje fotografii w towarzystwie dzieci: synka i córeczki. Partnerem życiowym i ojcem dzieci Eweliny Serafin jest Adam Goik, również związany z filmową branżą. Był dyżurnym planu przy takich filmach i serialach, jak m.in. "Kamerdyner", "Kobiety mafii", "Planeta singli" oraz "Pakt".

Zagłosuj

Oglądasz "M jak miłość"?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW