Zamknij

M jak miłość. Czy Julia Wróblewska wróci do serialu? Już wiadomo

Redakcja
30.11.2017 21:04
M jak miłość. Czy Julia Wróblewska wróci do serialu? Już wiadomo
fot. M jak miłość/Facebook

Czy Julia Wróblewska wróci po krótkiej przerwie do „M jak miłość"? Sympatyczna aktorka uchyliła rąbka tajemnicy i zdradziła co nieco na temat tego, jak dalej potoczą się losy jej postaci.

Po śmierci serialowego Tomka jego partnerka Asia (Barbara Kurdej-Szatan) zdecydowała się zabrać dzieci i wyjechać z kraju. Wiadomo jednak, że Asia już w grudniu wróci do kraju. A co z jej przyszywaną córką Zosią, w którą wciela się Julia Wróblewska?

Jak czytamy na łamach portalu plejada.pl, Julia wyznała, że najprawdopodobniej już niebawem wróci na plan „M jak miłość".

Zobacz także

– Zawsze różnie jest z tym, bo nie wiemy, jakie będą przyszłe odcinki, ale wydaje mi się, że skoro Basia wraca, to my też powinniśmy… Basia miała dużo do roboty, ja też w tym czasie robiłam sobie dużą przerwę, więc myślę, że naprawdę mi dobrze to zrobiło – można przeczytać w serwisie plejada.pl.

Zobacz także

Przypomnijmy, ze Barbara Kurdej-Szatan zrobiła sobie krótką przerwę od „M jak miłość", gdyż w tym czasie pracowała na planie serialu Polsatu – „W rytmie serca". Produkcja okazała się hitem, a jej twórcy zapowiedzieli, że widzowie na pewno mogą liczyć na kontynuację. Wszystko wskazuje więc na to, że przed piękną blondynką jeszcze kilka takich przerw. Drugi sezon widzowie zobaczą w tym samym paśmie w wiosennej ramówce 2018 roku. – Od dawna nie pamiętam, aby jakiś serial miał tak pozytywne opinie widzów. Produkcja podoba się zarówno młodszym, jak i starszym widzom – powiedziała Nina Terentiew, dyrektor programowa oraz członek zarządu Telewizji Polsat, kilka tygodni temu w rozmowie z „Wirtualnymi Mediami".

RadioZET.pl/SI