Zamknij

M jak miłość: Kasia Cichopek opowiedziała o seksie w serialu. Czy jej mąż ogląda sceny erotyczne?

Sylwia Wamej
15.10.2019 10:25
Kasia Cichopek i Marcin Hakiel
fot. Tricolors/ East News

Kasia Cichopek od lat gra w serialu „M jak miłość”, a jej bohaterka Kinga jest mężatką. W serialu można zobaczyć sceny łóżkowe razem z jej serialowym mężem Piotrkiem, którego gra Marcin Mroczek. Kasia Cichopek w jednym z najnowszych wywiadów opowiedziała, czy jej prawdziwy mąż – Marcin Hakiel jest zazdrosny, oglądając sceny erotyczne.

M jak miłość: Kasia Cichopek o seksie w serialu

Kasia Cichopek gra w serialu „M jak miłość” od początku. Na ekranie partneruje jej Marcin Mroczek. W serialu oczywiście zdarzają się im sceny erotyczne czy pocałunki. Jak reaguje na nie mąż celebrytki – Marcin Hakiel?

Marcin nie ogląda moich scen w łóżku z drugim Marcinem. Czego oczy nie widzą, tego sercu nie żal – powiedziała Kasia Cichopek w rozmowie z „Vivą”. Gwiazda „M jak miłość” do swojej pracy podchodzi profesjonalnie. Dla mnie to praca i mam do tego zdrowe podejście, ale nie chcę wywoływać konfliktów domowych – powiedziała Cichopek.

Marcin Hakiel jest zazdrosny o Kasię Cichopek?

Marcin Hakiel, mąż Kasi, cieszy się, że serial „M jak miłość” jest produkcją obyczajową. Tak po ludzku to chyba każdy facet jest zazdrosny o swoją kobietę. Cieszę się, że „M jak miłość” jest serialem obyczajowym, a nie jakimś... ekstremalnym – powiedział w rozmowie z „Vivą”.

Zagłosuj

Oglądasz "M jak miłość?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW