Zamknij

M jak miłość: Kinga znów straci wzrok?

Redakcja
22.10.2018 19:21
M jak miłość
fot. Instagram

"M jak miłość" - odcinek 1400 odcinku: Kinga jest w coraz bardziej zaawansowanej ciąży. Niestety, pojawią się u niej niepokojące objawy. Okaże się, że ciąża może być groźna dla zdrowia kobiety. Artur postawi szokującą diagnozę. Czy Zduńska znów straci wzrok?

Każdy, kto od lat jest wiernym widzem "M jak miłość", dobrze pamięta, że Kinga Zduńska była przez pewien czas niewidoma. Straciła wzrok jeszcze zanim wyszła za mąż za Piotrka. Na szczęście operacja, której się poddała, przyniosła oczekiwany rezultat. Jednak w nadchodzących odcinkach serialu znów pojawi się zagrożenie. W epizodzie 1400, którego emisja w poniedziałek 19.11.2018, okaże się, że ciąża zagraża zdrowiu Kingi.

M jak miłość: Kinga Zduńska straci wzrok!

Dotąd Zduńska nie narzekała na ciężki przebieg ciąży. To jednak się zmieni-i to akurat kiedy Piotrek jedzie w delegację. Kinga bardzo źle się poczuje i natychmiast udać się do lekarza. Lekarka zasugeruje jej bardzo dużo odpoczywała i nie przemęczała się. Szybko okaże się, że coś jest nie tak. Kiedy Zduńska będzie chciała podnieść synka, nagle straci wzrok. Choć po pewnym czasie wszystko wróci do normy, przerażona uda się na konsultację do Artura. Rogowski nie będzie miał dla niej dobrych wieści. U Kingi wystąpią problemy ciśnieniowe i zaburzenia pracy siatkówki. Co się dalej wydarzy?

RadioZET.pl/SE/SA