Zamknij

M jak miłość: Kinga urodzi trojaczki? Katarzyna Cichopek komentuje

Redakcja
08.06.2018 13:22
Katarzyna Cichopek/Kinga Zduńska
fot. Instagram

Serial „M jak miłość” wraca do telewizji dopiero po wakacjach, ale wielbiciele „Emki” już spekulują, co wydarzy się w nowych odcinkach. Wiadomo, że Kinga jest w ciąży i że jest to ciąża mnoga. Wiele osób zadaje jednak pytanie, czy będą to tylko bliźniaki. A może zanosi się na trojaczki?

W powakacyjnych odcinkach „M jak miłość” fanów czeka wiele niespodzianek. Pojawią się nowi bohaterowie – wśród nich będzie Ina Sobala, prywatnie córka Małgorzaty Pieńkowskiej, która zagra Agnieszkę, córkę serialowej Teresy (Joanna Sydor) – bohaterki, która wraca do serialu aż po dziesięcioletniej przerwie. Będzie też sporo zaskoczeń, jeśli chodzi o fabułę. Jednym z bardziej emocjonujących jest... ciąża Kingi Zduńskiej.

W ostatnim odcinku przed wakacjami Zduńska ogłosiła mężowi szczęśliwą wieść, więc widzowie czekają na dalszy rozwój wydarzeń. Z materiałów z planu serialu można wnioskować, że wątek ten przyniesie dużą niespodziankę. Zduńska będzie w bliźniaczej ciąży. Ale czy będą to tylko bliźnięta? A może trojaczki? Komentarz Katarzyny Cichopek dał fanom do myślenia.

Na jednym ze zdjęć Katarzyny Cichopek z planu „Emki” widać całą rodzinę Zduńskich: Kingę, Piotrka i ich dzieci. Fotka podpisana jest „Jeszcze we czwórkę”. Internauci od razu podchwycili temat. – A już niedługo w szóstkę – komentuje jedna z użytkowniczek. Jednak odpowiedź aktorki chyba zbiła wszystkich z tropu: – Tego jeszcze sami nie wiemy.

Czyżby faktycznie reżyserzy przygotowywali dla widzów (i Zduńskich) aż taką niespodziankę? Pozostaje cierpliwie czekać!

„M jak miłość” z nowymi odcinkami wraca w poniedziałek 28 sierpnia. Poza fabułą powakacyjnych odcinków fanów ciekawi też nowa czołówka serialu, którą oficjalnie potwierdzono. Wiadomo, że piosenkę zaśpiewa Barbara Kurdej-Szatan.

Zobacz też:

Nowa czołówka i piosenka w "M jak miłość"

"M jak miłość": co wydarzy się po wakacjach?

RadioZET.pl/SA